Майбутнє належить креаторам: 12-13 листопада відбудуться благодійні ELEMENT 18-1750 Fashion Days

Масштабний захід для дизайнерів і брендів

Сьогодні було оголошено про відкриття прийому заявок для участі у першому заході ELEMENT 18-1750 Fashion Days. Future Belongs to Creators, що відбудеться 12-13 листопада в Українському Домі в Києві. Це масштабна міжнародна платформа, мета якої популяризувати талановитих дизайнерів і надати поштовх для розвитку модній індустрії у часи, коли Україна виборює своє майбутнє у війні з ворогом.

Засновниця проєкту Анна Панасюк і креативний директор Антон Васильєв запрошують до участі в ELEMENT 18-1750 Fashion Days українських дизайнерів і бренди. Щоб подати заявку, необхідно заповнити форму.

ELEMENT 18-1750 Fashion Days

ELEMENT 18-1750 Fashion Days — амбітний проєкт, що прагне представити українську моду у світі. А дні моди в Києві, які проведе платформа, стануть «вихідною точкою» перед майбутніми заходами в інших країнах Європи. ELEMENT 18-1750 не обмежується лише українськими іменами і запрошує долучитися до участі fashion-дизайнерів з інших країн. Тому цей захід об’єднає вітчизняних і іноземних дизайнерів і познайомить ключових представників медіа, баєрів і лідерів думок з новою хвилею креаторів задля їхньої популяризації та розвитку.

Враховуючи надскладні часи у країні, які обмежують можливості українських дизайнерів, команда ELEMENT 18-1750 розробила спеціальну програму Open Call. Вона дозволить п’яти молодим і талановитим іменам взяти участь у проєкті та представити свої роботи на некомерційних умовах, тобто безплатно. Переможців програми обере група експертів — дизайнерки Ельвіра Гасанова, Юлія Паскаль та інші відомі представники fashion-індустрії.

Щоб взяти участь в програмі Open Call, треба заповнити анкету за посиланням.

ELEMENT 18-1750 Fashion Days

«Майбутнє належить креаторам. Це моя мантра і те, у що я безмежно вірю. Саме тому я започаткувала цей проєкт. Я знаю, що сила українців — у їхній стійкості, сміливості та безмежній креативності. Скоро буде два роки, як ми живемо у реаліях великої війни, але ми боремося, ми не здаємося, ми продовжуємо будувати і віримо у наше спільне світле майбутнє після перемоги. Цей захід у Києві не тільки надасть поштовх розвитку українській fashion-індустрії, а й допоможе військовим, які щодня захищають нашу землю. Протягом заходу ми збиратимемо кошти для наших захисників і захисниць», — розповідає Анна Панасюк, засновниця ELEMENT 18-1750.

«Завдяки нашим талановитим людям Україна розвивалася як прогресивна сучасна країна з насиченим культурним життям, і так буде й після перемоги. Коли закінчиться війна, саме такі люди будуть створювати нову реальність тут. А сьогодні ми прагнемо об`єднати їх, надати їм необхідну підтримку, зв’язки, публічність, щоб навіть зараз вони не зупинялися. Бо саме за креаторами наше майбутнє», — ділиться Антон Васильєв, креативний директор ELEMENT 18-1750.


Реклама

Популярні матеріали

Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Чай із кульбаби: корисні властивості, правила приймання та...


Вікторії Бекхем — 50! Еволюція стилю зірки


Читайте також
Популярні матеріали