«Відродження»: виставка українського бренду KHRIS K, присвячена природній величі та архітектурним дивам України

Маяк української спадщини у Португалії

У сучасному постійно змінному і динамічному світі моди, де інновації зустрічаються із традиціями, існує маяк української спадщини та творчої величі. Таким маяком стала виставка «Відродження» українського бренду KHRIS K, яка відбулася в Лісабоні 22 лютого. Занурюючись у дивовижну подорож крізь час і емоції, ця виставка подолала межі звичної нам моди, пропонуючи глибоке дослідження культурної ідентичності та художнього вираження.

За кермом цього захопливого оповідання стоїть візіонерська сила засновниці й креативної дизайнерки бренду Христини Курляк. З нескінченною відданістю справі та унікальним відчуттям стилю дівчина наділяє кожний виріб унікальним поєднанням вишуканості та сили духа. Керуючись своїм прагненням до вдосконалення та інновацій, вона створює кожен дизайн з ювелірною точністю та любов`ю.

«Для мене мистецтво служить потужною силою, яка надихає на зміни. Ця виставка відкриває перед вами захопливе дослідження вишуканих колекцій високої моди. Архітектура, музика, культура, природа — все тут сплетено воєдино. І, що найважливіше, — вибір і свобода», — коментує презентацію засновниця бренду KHRIS K Христина Курляк.

Однією з головних особливостей виставки стала її концепція з інноваційним підходом. Експозиція була розроблена таким чином, аби створити враження течії річки, символізуючи вічний рух від хаосу до відродження. У той час, коли гості перетинали простір, їх огортала симфонія світла й тіней, а кожен крок насичував трансформаційною силою мистецтва.

Виставка стала не лише святом моди та світла, а й вшануванням природної величі, архітектурних див України та натхнення, знайденого в пейзажах і звуках Батьківщини. Пориньте у красу «Відродження», адже в стінах експозицій не лише колекція ошатного вбрання, а й відображення людського досвіду — святкування культури, творчості та вічної сили мистецтва.

Серед гостей презентації були засновниця Miss Galaxy Portugal Жоана Мартінес із чоловіком Дуартом, продюсерка й режисерка Ельвіра Гаврилова, українська художниця Ліліт Саркісян, мисткиня Ольга Єрмоль і комерційний директор та режисер художніх фільмів Рорі Маккелар.

Реклама

Популярні матеріали

«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Український суперфуд: 5 корисних страв із буряка


Найстильніші сумки для літньої пори в новій колекції HARVEST...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали