Малевич, Екстер та Корчинський: Etnodim презентує художню колекцію вишиванок

Україні, з любов’ю

Вишиванки завжди говорили про почуття та цінності українців: дерево життя, родючість землі, чоловічу і жіночу силу. Час іде, цінності залишаються, але вони набувають нових образів і сенсів. Etnodim створює вишиванки нашого часу і своїми орнаментами говорить про сучасну Україну. В колекціях бренду є сукні, присвячені Розстріляному Відродженню, Криму, Квітам України, київським каштанам і унікальній українській мозаїці.

Вишиванка Etnodim

Нині Etnodim презентує нову історію, натхнену мистецькою спадщиною України. У ній відроджуються і знаходять нове, сучасне прочитання мотиви й візерунки, закарбовані в генетичній памʼяті кожного українця — роботи художників, які прославляли і продовжують прославляти нашу країну у світі.

«До кого ми звернулися сьогодні? Хто вони? Творці культурної картини України. Ті, хто надихає наших дизайнерів. Ті, що продовжують давати поштовх та життя всьому українському. Так само як музеї та галереї зберігають цінні картини, тепер і ми маємо власну художню колекцію, якою хочемо поділитися з вами», — команда Etnodim.

 • Ekster Dress
  Ekster Dress
 • Gushul
  Gushul
 • Korchynskiy Beige
  Korchynskiy Beige
 • Malevych Dress
  Malevych Dress
 • Pryhodko Yellow
  Pryhodko Yellow
 • Saenko Shirt
  Saenko Shirt
 • Sobachko Dress
  Sobachko Dress
 • Zadorozhniy
  Zadorozhniy

Героями художньої колекції стали Казимир Малевич, Олександра Екстер, Іван-Валентин Задорожний, Олександр Саєнко, Іван Приходько, Юлія Гушул, Ганна Собачко-Шостак та Василь Корчинський. До лінійки увійшли сім вишитих суконь, шість вишиванок і лляна камізелька — у кожній з них збережений почерк, особлива стилістика і кольори автора, якому вона присвячена.

Нова колекція уже доступна на сайті бренду, а також у київському магазині. Частину прибутку команда Etnodim спрямовує на допомогу Збройним силам України. Від початку повномасштабної війни бренд уже передав українській армії 550 тисяч гривень із отриманого прибутку і ще 500 тисяч із проєкту донатів на сайті.


Реклама

Популярные материалы

10 новинок на літо від українських брендів


Правильні дії під час та після атаки


Схуднути за 7 днів: ефективне та просте тренування


Читайте також
Популярні матеріали