Магія первоцвіту у весняній колекції Etnodim

Ода розквітлій весні

Роздуми й спогади, що рідні серцю сотнями років, лягли в основу нової колекції «Первоцвіт» від Etnodim. Під час створення лінійки бренд надихався міфами, адже вони з дитинства формують наш щодень, а з ним і всесвіт, проявляючись у казках, колискових, легендах, прислівʼях і переказах. Так, міфи, немов первоцвіт, «проросли» на сорочках, сукнях, хустках та фартухах у багатогранній палітрі. 

У зображених на вбранні образах закладені й багатовікові обдумування наших предків, і сучасні рефлексії. Українська свідомість тісно повʼязана з глибокою мудрістю землі, її дизайнери Etnodim відтворили на лляній сукні з контрастним орнаментом «Тера» та у чоловічій сорочці з масивними китицями «Земля». Весна ж залишила свій вияв в обʼємній вільній блузі з орнаментом «Квітень». Також велика увага приділена тваринним образам, що видніються у вигляді візерунків на чоловічих сорочках. 

«Відновлюючи звʼязок із землею, можна знайти відповіді на запитання, прийняти складні сенси або відчути бажаний душевний спокій. Про це — "Первоцвіт”», — поділилася команда бренду.


Реклама

Популярні матеріали

Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Куркума для схуднення, омолодження та виведення токсинів: як та...


Про що говорять чоловіки: 10 секретів, які варто знати кожній...


Читайте також
Популярні матеріали