Магазини H&M відновили роботу в Україні

Довгоочікуване повернення

Компанія H&M відновила роботу в Україну, відкривши 2 магазини в Києві — у Lavina Mall і Respublika Park. Найближчими тижнями компанія поступово відновить роботу решти магазинів у Києві, зокрема в River Mall, Retroville, SkyMall і Dream. Жіночий, чоловічий і дитячий одяг буде доступний у всіх магазинах, а спортивний одяг H&M Move і товари для дому H&M Home — в окремих магазинах. Нова колекція буде представлена широким асортиментом зимового одягу, в тому числі верхнього одягу та трикотажу, а також великим вибором базових і позачасових речей для гардероба.

H&M продовжує підтримувати країну та місцеві громади, тоді як компанія знову відкриває свої магазини. На додаток до попередніх пожертвувань H&M Group тепер жертвує 2 мільйони доларів, які будуть розділені між UNHCR та Save the Children (кожна організація отримає 1 мільйон доларів). Ці пожертви підтримають проєкт надання притулку та житла для постраждалих та сприятимуть зміцненню системи захисту дітей в Україні.

Нагадаємо, повернення H&M сталось зокрема завдяки зусиллям МЗС. Повернення міжнародних гігантів, таких як H&M, IKEA та Inditex — одна з цілей української дипломатії сьогодні та одне з найочікуваніших рішень для українців, йшлося у повідомленні МЗС. 


Реклама

Популярні матеріали

Утеплюємося: як зірки стритстайлу носять колготки


Для гнучкості, ідеальної постави та прискорення метаболізму:...


Антверпенська шістка: хто вони і як змінили світ моди. Дірк...


Читайте також
Популярні матеріали