Lyst назвав найпопулярніші бренди початку 2024 року

Повернення лідерства Miu Miu

Онлайн-ритейлер Lyst опублікував новий звіт з найпопулярнішими брендами першого кварталу 2024 року. Очолив список уже традиційно Miu Miu, витіснивши Prada на друге місце. 

Miu Miu SS24

«У цьому кварталі пошукові запити Miu Miu зросли на 8%, а три моделі виробника увійшли до 10 найпопулярніших продуктів — це вперше для будь-якого бренду з індексу Lyst, що свідчить про глобальну одержимість продуктами Miu Miu», — написали у звіті. 

На третьому місці рейтингу залишається Loewe. За ним — бренди Bottega Veneta та Saint Laurent. До десятки найпопулярніших також потрапили Moncler, Versace, Balenciaga, Valentino та Jacquemus. Окрім цього, у списку дебютували кілька брендів, зокрема Alaїa, кількість пошукових запитів якого зросла на 49% за останні три місяці.

Онлайн-ритейлер відмітив і роль знаменитостей у формуванні модних тенденцій. У звіті виділили Тейлор Свіфт, яка обрала для свого образу на Суперкубку джинси з кришталевими розрізами від Area. Попит на них у цьому кварталі зріс на 284%. Кількість пошукових запитів щодо цього бренду збільшилася на 37% за останні три місяці. 

Lyst опублікував і рейтинг найпопулярніших речей у цьому кварталі. На першій позиції опинилися кросівки Miu Miu x New Balance. Також до рейтингу модних знахідок додали сережки Khaite, плавки Miu Miu, балетки Alaїа та куртку Carhartt.


Реклама

Популярні матеріали

Український суперфуд: 5 корисних страв із буряка


Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Наука, наукині й ШІ в Україні


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

«Розвантажувальний» поп-ап спейс в Unit City

Популярні матеріали