Літо з найдорожчими людьми: колекція Anna October SS24

Наповнена жіночою енергією і теплими спогадами

Українська дизайнерка Анна Октябрь презентувала нову лінійку сезону весна-літо — 2024, натхнену літніми подорожами, відпочинком з близькими подругами та сильним жіночим зв`язком. 

«Щороку я маю звичку складати список хороших речей, які трапилися зі мною влітку. У 2023 році я вирішила прожити літо на максимум, святкуючи кожен день. Разом зі своїми подружками, які надихнули цю колекцію, я відправилась у мої улюблені точки світу», — поділилася Анна. Вона розповіла, що саме ці мандрівки Ідрою, Ібіцою та Антібом з дорогими їй людьми вдихнули основну ідею в нову колекцію. До прикладу, одного вечора подруга дизайнерки Олена вразила своїм вбранням червоного кольору, і тоді Анна у весняно-літній лінійці створила рубінову сукню, яку й назвала «Олена». Танці на Ібіці, спільні приготування страв, малювання, довгі прогулянки узбережжям та відвідування музеїв стали теплими спогадами, які Анна Октябрь намагалася увіковічити в колекції.

Одним з особливих моментів також був вечір у Київській області. «Одного дня мені, Соні та Надії пощастило спіймати гарну погоду, і ми відправились у Київську область до мого Саду Насолод. Після цілого дня оглядання сусідніх садів на наявність яблунь і слив та розмов про життя ми вирішили переночувати надворі: на дерев’яному помості під шовковицею навпроти квіткової галявини. Сон просто неба з моїми найкращими подружками був одним із найяскравіших спогадів того літа», — розповіла Анна. Того вечора в Києві вона закохалася в мистецтво фотографії та самостійно відзняла лукбук у Національному ботанічному саду ім. М. М. Гришка.

Уся лінійка наповнена чистими та вишуканими силуетами. Жовті ансамблі з драпіруванням йдуть рука в руку з пишними літніми сарафанами та жакетами й мініспідницями того ж тону. 


Реклама

Популярні матеріали

«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Український суперфуд: 5 корисних страв із буряка


Найстильніші сумки для літньої пори в новій колекції HARVEST...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали