Листи любові до України: кутюр’є Леся Верлінгіері створила унікальний проєкт

Надія і тепло у кожній літері

Висловлюючи свою солідарність і захоплення рідним домом, українка, яка проживає у Лос-Анджелесі, кутюр’є Леся Верлінгіері створила унікальний проєкт на підтримку України у співпраці з креативним директором Дженні Уільямс, художнім директором Річчі Уільямс, OWOW Agency та маркетинговим агентством Chest Of Wonders. 

Lever Couture

Новаторський витвір цифрового мистецтва створювався разом із діджитал художником Олівʼєром Латою, студією DNE and Real Motion, і українською співачкою Тіною Кароль, яка стала моделлю цього проекту. Сукня має вишиті цифровим засобом слова любові і надії, що уявно окреслюють кордони України. 

Lever Couture

Lever Couture та креативна команда розробила цифрову сукню. І будь-хто, маючи доступ до електронного девайсу, може завантажити листи любові, що будуть інтегровані у кутюрну сукню ручної роботи, символом якої буде кожне повідомлення любові до України. Багаторічні прихильники Lever Couture такі, як Міла Йовович, Kesha, Крістен Рітер, Banks, Нікола Формічетті, Ріна Саваяма, Віра Фарміга, об’єдналися, щоб підтримати дизайнерів і команду. 

Цифровий витвір мистецтва, так само, як і сама сукня, буде пожертвувана народу України, та виставлена на аукціон, кошти з якого будуть направлені на гуманітарні потреби. 100% усіх зібраних коштів будуть передані до Фонду Олени Зеленської.

Більше про проект можна дізнатися за посиланням.


Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Рецепт тертого пирога з ягодами: крок за кроком


8 формул для образів зі спідницею максі


Читайте також
Популярні матеріали