Last call! 10 українських брендів мають шанс узяти участь у Los Angeles Fashion Week

В Україні запустили першу програму підтримки для локальних fashion-брендів
 

Startup Ukraine за підтримки посольства США в Києві запускає першу програму для українських fashion-брендів, яка допоможе бізнесу вивести свій продукт на американський ринок, — Ukrainian Fashion Forward. Додатково учасники отримають можливість представити свій бренд на Los Angeles Fashion Week.

Як створити стратегію, щоб підкорити американський fashion-ринок? Як закохати інвесторів зі США у свій бренд? Відповіді на ці та інші питання учасники знайдуть під час програми Ukrainian Fashion Forward.На учасників чекає:

Програма підтримки у вигляді тримісячної комплексної онлайн-програми навчання від американських спікерів.

Один місяць менторської підтримки бренду куратором зі світу моди. 

Та найголовніше — можливість узяти участь у Los Angeles Fashion Week в березні 2024 року та представити свій бренд потенційним партнерам та баєрам, а також узяти участь у спільному українському шоурумі під час The LA Market.

«Я мрію, щоб Україну знали як країну із сильною креативною економікою. Fashion-бренди несуть українську культуру та українські цінності у світ. І я щаслива, що ми можемо підтримати це, зокрема допомогти сформувати стратегію виведення бренду на ринок США», — зазначає Анна Петрова, засновниця Startup Ukraine.

У рамках програми учасники створять стратегії для виведення своїх брендів на ринок США. Проаналізують ринок США. Навчаться встановлювати цінову політику та розробляти плани просування бренду, дізнаються про можливі канали дистрибуції у США, представлять свої проєкти перед інвесторами, а також зануряться у процеси організації показів та шоу. Заняття проходитимуть англійською мовою.

Студентами програми стануть тільки 10 українських брендів, які мають щонайменше три роки досвіду, які мотивовані виходити на ринок США та мають потенціал для розвитку, а також хочуть представляти Україну на міжнародній арені та просувати бренд Made in Ukraine.

Відбір учасників проходить у два етапи: спочатку треба заповнити анкету на сайті, далі — пройти співбесіду.

Програма реалізується у партнерстві з International Business Accelerator та FashionTech Works за підтримки посольства США в Києві.


Реклама

Популярні матеріали

Як упоратися зі страхом самотності, який з'явився під час війни...


Геноцид 1944 року та анексія Кримського ханства у XVIII столітті:...


Перше інтерв'ю автора Telegram-каналу «Николаевский Ванёк»


Читайте також
Популярні матеріали