Лана Дель Рей — головна валентинка колекції Skims до Дня закоханих

Романтична лінійка

Співачка Лана Дель Рей знялася в новій рекламній кампанії Skims, присвяченій Дню святого Валентина. На світлинах, зроблених Надією Лі Коен, зірка демонструє білизну, сорочки для сну та домашній одяг, що доповнені різноманітними романтичними деталями: бантами, мереживом і візерунками у вигляді сердець. 

Ще більше у святкову атмосферу занурюють декорації. На якомусь фото Лана позує у величезній коробці у вигляді серця, десь визирає з рамки з квітами, а на ще одній валентинці її пронизує стріла Купідона. 

Сама співачка зізналася, що давно стежить за діяльністю бренду та любить його одяг.

«Я була великою шанувальницею Skims із самого початку, тому участь у їхній кампанії до Дня святого Валентина — це так захопливо. Їхня колекція дуже красива та мрійлива, що зробило нашу творчу співпрацю з Надією Лі Коен такою веселою. Сподіваюся, вам це подобається, як і мені», — поділилася Лана Дель Рей.

Уже не вперше Кім Кардаш’ян обирає знаменитостей для знімань рекламних кампаній до Дня святого Валентина. Того року героїнями святкової колекції Skims стали акторки серіалу «Білий лотос» Беатріче Гранно та Сімона Табаско. 


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали