Квіти на ретро-велосипеді: як PUMA та 29 Flowers привітали інфлюенсерок

Бренди об’єдналися, щоб подарувати інфлюенсеркам Києва квіти та одяг із нової колекції PUMA

Сьогодні, 18 вересня, бренд PUMA представив нову колекцію — колаборацію з лондонським універмагом Liberty. Британський магазин — одне із знакових місць Лондона, відоме своїм багатим асортиментом. У ньому можна знайти все: від одягу і косметики до меблів і інших предметів інтер`єру. Однак Liberty — не просто універмаг. Протягом історії він відігравав важливу роль у розвитку художніх стилів, володіючи нерозривним зв`язком з мистецтвом і дизайном. Завдяки своєму особливому асортименту, вже більш, ніж 100 років, Liberty залишається взірцем британського ритейлу та символом гарного смаку. 

бренд PUMA представив нову колекцію — колаборацію з лондонським універмагом Liberty.

У сезоні AW 2021 PUMA та Liberty об’єдналися, щоб створити колекцію з особливим характером. Знакові принти відомого універмагу доповнили фірмові силуети спортивного одягу та кросівок PUMA. Надихаючись вишуканими формами польових квіток, колекція пронизує енергією свободи кожну річ та звільняє істинні почуття того, хто її одягає. Це звернення до жінок, які, як і польові квіти, кожного стають кращою версією себе, попри примхливі умови середовища, в якому знаходяться. 

бренд PUMA представив нову колекцію — колаборацію з лондонським універмагом Liberty.

Щоб передати настрій колекції, PUMA організувала креативну доставку прес-паків інфлюенсеркам Києва на незвичайному транспорті. Вінтажний брендований велосипед із корзиною розвозив одяг та взуття із колекції разом із фірмовими букетами квіткарні 29 Flowers. Бренди об’єдналися, щоб привітати дівчат та відмітити унікальність кожної. Адже новий одяг та квіти без приводу — найкращий подарунок.

бренд PUMA представив нову колекцію — колаборацію з лондонським універмагом Liberty. бренд PUMA представив нову колекцію — колаборацію з лондонським універмагом Liberty. бренд PUMA представив нову колекцію — колаборацію з лондонським універмагом Liberty.

Придбати колекцію PUMA x Liberty можна у розділі Select у фірмових магазинах PUMA в ТРЦ «ЦУМ», «Блокбастер» та «Ocean Plaza», харківському ТЦ «Нікольський», а також на сайті ua.puma.com. 

 


Реклама

Популярные материалы

10 надежных способов борьбы с осенней хандрой


Как организовать отдых с ребенком, чтобы он не превратился в пытку...


Как не заболеть в холода: 3 лайфхака


Читайте также
Популярные материалы