Краса вічного саду в колекції J'amemme SS24

Поза межами світів і часів

Розписана пастельними акварелями з яскравими неоновими відтінками, колекція J`amemme SS24 занурює в атмосферу  загадкової краси вічного саду. Лінійка Artificial Flower Garden присвячена міфічному місцю за межами реального світу, де гіперболізовані екзотичні квіти застигли у своєму сяйві.

«Я уявляю наші речі такими ж вічними, як таємничі квіти, які створені залишатися поза межами сезонів і часів, завмерши у своїй красі. Кожна деталь колекції розповідає історію, яка не знає місця, часу та меж. Це своєрідне втілення сюрреалістичного, неочікуваного та чарівного, що виходить за межі буденності», — розповідає дизайнерка бренду Юлія Ярмолюк.

J’amemme продовжують працювати з їхніми фірмовими силуетами, які підкреслюють вишуканість та чуттєвість. Одним із ключових предметів лінійки стала фіолетова сукня з аплікацією квітки, створена з візуальним ефектом хвиль. Серед впізнаваних елементів також класичні костюми архітектурної форми, виготовлені з високоякісної вовняної тканини, і сукня з гіпертрофованою аплікацією квітки камелії, створеною з напівпрозорої шовкової органзи.


Реклама

Популярні матеріали

«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Український суперфуд: 5 корисних страв із буряка


Найстильніші сумки для літньої пори в новій колекції HARVEST...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали