Ковбойська естетика та вінтаж у колекції Aisenberg Denim

Трендові моделі джинсів

У сучасній модній історії денім вже став феноменом. З практичного streetwear до подіумного кутюру — у джинсової  тканини немає жодних обмежень. Дизайнери та творчі команди брендів використовують цей матеріал у найрізноманітніших стилізаціях, а у гардеробах модників денім давно став базою, без якої неможливо представити актуальні образи. Одеський бренд Aisenberg Denim також вкотре звернувся до цієї тканини та презентував нові форми й силуети у весняній колекції

У лінійці з’явилося більше десятка нових моделей. Джинси прямого крою Li — ніби завернуті на поясі, тим самим створюючи розслаблений настрій. Модель Monica трендового чорно-сірого вінтажного кольору з великими розрізами та нитками на колінах — новий погляд на ковбойську естетику, яка зараз повертається в моду завдяки Беллі Хадід та іншим трендсетерам. До повноти лука варто додати шкіряний пасок з візерунком у стилі кантрі для ультрамодного образу. Джинси Stacy — ще один експеримент від дизайн-команди Aisenberg, у якому кишеня ніби помилково пристрочена вище, ніж необхідно. Такий самий настрій і в куртки з «відірваними» рукавами, які насправді пристібаються на кнопках.

Також нова лінійка доповнена асиметричною спідницею на ґудзиках та спідницею-шортами, що виконані у ніжно-блакитному кольорі, який зараз є дуже актуальним.


Реклама

Популярні матеріали

Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Куркума для схуднення, омолодження та виведення токсинів: як та...


Про що говорять чоловіки: 10 секретів, які варто знати кожній...


Читайте також
Популярні матеріали