Костюм українки вперше переміг в онлайн-голосуванні на конкурсі костюмів «Міс Всесвіт»

«Воїн світла»

Костюм українки Вікторії Апанасенко «Воїн світла» переміг в онлайн-голосуванні у конкурсі костюмів «Міс Всесвіт». Це перша в історії перемога українського костюму на цьому конкурсі. Про це Вікторія повідомила у своєму Instagram-акаунті.

«Присвячую цю нагороду кожному українцю, кожному Воїну світла, що воює зараз за майбутнє України. Вперше за історію конкурсу «Міс Всесвіт» українка виграла 1 місце з 86 країн за найкращий національний костюм. Костюм «Воїн світла» — це уособлення внутрішньої сили українців, нашої сміливості та любові до свободи, яка тече в наших жилах. Створюючи цей костюм, ми хотіли втілити ідею про те, що війна не може зламати нашу силу і знебарвити наші серця. Навіть палаюча, Україна відродиться, як фенікс, і засяє яскравими барвами! Цей костюм також символізує кожну жінку, яка бореться за свої права, свободу та своє майбутнє! Кожен з нас — Воїн Світла!» — написала Апанасенко.

Вбрання Вікторії створила українська художниця по костюмах Леся Патока. Вікторія Апанасенко представляла Україну на міжнародному конкурсі «Міс Всесвіт-2022» в Новому Орлеані. Минулого року Вікторія Апанасенко отримала титул «Міс Україна Всесвіт-2022».


Реклама

Популярні матеріали

Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


Читайте також
Популярні матеріали