ДОМАГАННЯ У ГРОМАДСЬКИХ МІСЦЯХ:РЕАЛЬНІ...

ЯК ЗНІМАТИ СУПЕРВІДЕО НА СМАРТФОН.ВІДЧУЙ СЕБЕ...

КОРОЧЕ ГОВОРЯ: 10 САМЫХ МОДНЫХ ТОПОВ ВЕСНЫ-ЛЕТА...

5 ДОСТОВІРНИХ КНИГ ПРО БРИТАНСЬКУ КОРОЛІВСЬКУ...

КРУАССАНЫ, МЯСО И ЙОГА: 8 СЕКРЕТОВ КРАСОТЫ ЭМИЛИ...

Монохром і панк-рок у новій колекції Chanel Cruise 2021

Чорно-біле знов у моді

Віржіні Віард, креативний директор Chanel, любить зазирнути в минуле та дослідити історію засновниці французького будинку моди - кожного разу вона знаходить нові мотиви, історії та захоплення, які дозволяють їй рости у своїх колекціях. Цього разу подібне. Cкандальний поет, живописець, художник і відома модельєрка та бізнес-леді. Обоє з Франції, обоє сміливі та оригінальні. Жан Кокто та Коко Шанель. Саме їхня дружба стала натхненням для нової колекції Cruise 2021/2022 модного будинку Chanel.

«Я обожнюю фільм Жана Кокто «Заповіт Орфея» - розповідає Віард, - особливо сцену, де чоловік з головою чорного коня спускається в Кар’єр-де-Люм’єр і його силует відображається на фоні білих стін». Саме в Кар’єр-де-Люм’єр відбувся показ.

Наповнення цієї колекції повний сюрреалізм: класика в перемішку з панком і художнім шармом. Лише глибокий чорний та насичений білий, де-не-де трапляється якийсь колір. Короткі вузькі куртки з блискучими аплікаціями у вигляді зірок і метеоритів, вузькі штани з високою талією, твідові міні-спідниці (і навіть ультраміні), вільні сукні-сорочки, плісировані спідниці до землі, комбінезони сімдесятих років із бандажем, закріпленим брошкою, та подовжені піджаки. Із аксесуарів: шиповані тонкі ремінці, стьобані гаманці на ланцюжку, усипані перлами, вільні ремінці на талії, довгі звисаючі сережки та короткі у формі серця.

З тих пір, як пандемія внесла зміни в нашу реальність, Chanel все більше розвиває свій візуальний контент, що важко не помітити. У нещодавно відреставрованій квартирі Габріель Шанель, на вулиці Камбон 31, у Парижі Інез Ван Ламсверде та Вінуд Матадін сфотографували шість образів, які є вітриною колекції. Арт-директор мотивує вибір місця: «Тут Габріель Шанель тримала свої улюблені бестіарії - леви, сфінкси, олені та інші символи були надруковані на довгій сукні в чорно-білому кольорі. Саме в цій квартирі вона зустріла своїх близьких друзів, зокрема Жана Кокто».

 

Автор: Анастасія Яцина

Домагання у громадських місцях:реальні історіі, які навчають

ЯК ЗНІМАТИ СУПЕРВІДЕО НА СМАРТФОН.ВІДЧУЙ СЕБЕ СПРАВЖНІМ РЕЖИСЕРОМ! ЧАСТИНА 2

«Чем старше женщина, тем короче юбка и выше каблуки», — 20 вдохновляющих цитат о моде

Как этим летом носить широкие льняные брюки

10 неймовірних книг, які варто шукати на Книжковому арсеналі

6 нестыдных вопросов про натуральную и органическую косметику