КОХАYOU ДІМ: колаборація Symbol та художниці Соні Морозюк

Справжня магія творчості

Ритейлер Symbol представив благодійну колаборацію разом з художницею Сонею Морозюк. Проєкт натхнений українською єдністю, любов’ю до єдиного дому, силою, бажанням вільного життя на своїй землі.

Офіційна презентація відбулася 7 вересня у київському Пасажі, в бутику Symbol Stories. Івент відвідали блогери Лана Мусієнко, Марта Франков, підприємець та ресторатор Євген Таллер та інші. Подія зібрала друзів, однодумців і клієнтів мережі, створила піднесений настрій та прекрасну атмосферу. Ділимося з вами фотозвітом та кадрами з гостями.

Співпраця створила справжню магію творчості однодумців, що втілилась у двох лозунгах: «‎KOXAYOU ДІМ, KOXAYOU ЖИТТЯ»‎. Адже і найбільший український дистриб’ютор люксових брендів Symbol, і художниця родом із Харкова, і вони не на словах знають, як це, коли у дім приходить війна.

У рамках ініціативи розпочато продаж сумок та інших аксесуарів з ручним розписом. Сумки, хустинки, пакети, листівки з авторськими написами від Соні Морозюк «‎КОХАYOU ДІМ»‎ та «‎КОХАYOU ЖИТТЯ»‎ можна буде придбати безпосередньо у бутиках Symbol, тим самим задонативши частину коштів від їхньої вартості у фонд «‎Важливі дії»‎.

Соня власноруч розписує сумки бренду Babe pay pls. Лімітовані речі з написами від художниці також можна буде згодом придбати на сайті Symbol.ua. Таким чином ви задонатите 50% від вартості кожного товару на благодійний збір.

Початок проєкту був прилучений до Дня Державного прапора України та Дня Незалежності України й розпочався з анонсу у соцмережах з AR-маскою для Instagram. Кожен охочий міг приміряти маску з авторським лозунгом.

Колаборація загалом триватиме до 7 грудня 2023 року. 

Реклама

Популярні матеріали

12 найпоширеніших причин для розриву стосунків


5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Silent walking: новий тренд у TikTok, який допомагає очистити...


Читайте також
Популярні матеріали