JUL x GUSHKA: новий затишний дроп про тепло, яким хочеться ділитися

«Так нехай світить світло ваше перед людьми»

Ця зима показала нам, як важливо берегти тепло в собі та ділитися ним зі світом. Нова спільна колекція JUL x GUSHKA — саме про це. Про тепло в усіх його проявах: від обіймів близької людини до затишного шарфа, в який хочеться загорнутися з головою. Бренди поєднали сучасні елементи затишку з традиційними ремеслами, аби останні були доступні кожному, хто хоче торкнутися живого звичаю.

JUL x GUSHKA

Бренд вовняних виробів GUSHKA родом з гірського містечка Косів, центру гуцульської культури. Цей регіон здавна був відомий ткацтвом та ліжникарством, де традиції передавалися з покоління в покоління. Від нитки до зрізання готового виробу з верстата — усе робиться вручну, жоден процес не є автоматизованим. Завдяки цьому кожен елемент цієї колекції унікальний, живий.

До дропу увійшли предмети одягу, аксесуари та елементи домашнього декору. Ліжник та доріжки, що їх виконано за традиційною українською технологією ткацтва. Довгі барвисті шарфи та в’язані жилетки, нитки для яких робляться вручну майстрами Косівщини.

JUL x GUSHKA

Родзинка колекції —  пухнасті сумки, що оздоблені дзвониками. Останні — не просто декор. Це справжні мініатюрні дзвоники, що одягають вівцям перед тим, як відправити їх на пасовище. Вони теж виготовлені у Косові. У кожному виробі, кожній деталі відчувається живий дотик людей, що їх створювали.  

Дроп JUL x GUSHKA — про особливі моменти разом, про різдвяний вечір, про прагнення ділитися та зробити людей коло себе щасливішими, огорнути їх любов’ю. Він про затишок, який можна відчути лише поруч із найріднішими. А ще про традиції, що нас об’єднують, як ніколи раніше.

JUL x GUSHKA

Саме таку атмосферу бренди прагнули відтворити у відеокампейні. Про родину, традиції та особливі речі, наповнені теплом. Відео насичене духом Карпат, ретельно пропрацьовано навіть шрифт головного напису: це унікальний шрифт, що відтворює локальні вивіски Косівського району.

Усі речі колекції виготовлені зі 100%-ї вовни. Вони стануть вдалим подарунком на свята — щоб поділитися своїм світлом, зігріти найдорожчих та закарбувати моменти спільної радості та надії в пам’яті.

Речі доступні для замовлення на сайті вже з 15 грудня. 


Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Рецепт тертого пирога з ягодами: крок за кроком


8 формул для образів зі спідницею максі


Читайте також
Популярні матеріали