Ірина Кравченко шукає внутрішню рівновагу в новому кампейні Kachorovska

Колекція, присвячена паузі для себе

Весняно-літня колекція Kachorovska 2023 — історія про те, як навіть у складних обставинах та умовах бути справжніми. Ми є різними у різні періоди: змінюємо соціальні маски, щоб отримати бажану реакцію, змінюємося з плином часу. Однак завжди залишаємося собою. Зі своїми унікальними якостями та особливостями, цінностями та переконаннями. Щоб відшукати відповідь на запитання «Хто я та що важливо саме для мене?», потрібні час та увага — це важливий крок у побудові здорових відносин із собою.

Kachorovska

Пауза на себе та внутрішні пошуки рівноваги стала провідним мотивом кампейну весняно-літньої колекції Kachorovska 2023, у якому знялася всесвітньо відома українська топмодель Ірина Кравченко. Саме тому він отримав назву Selfpause. 

Для зйомок кампейну спеціально створювали декорації — будували візуалізацію кімнати та разом з «Блоха Store» збирали з різних місць дизайнерські меблі з історією. Невимушена грація та гнучкість Ірини у чуттєвих і комфортних образах на контрасті зі складними формами та лініями — метафора того, що навіть у складних умовах і обставинах ми можемо бути справжніми та вільними.

Kachorovska

В основі колекції Kachorovska 2023 — білий та чорний як протилежності, що утворюють гармонію. Їх доповнюють золото і природні відтінки у легких натуральних тканинах і текстурах. 

Плавні лінії складаються у силуети максі- та мінісуконь з відкритою спиною, лляного костюма кольору ніжного весняного листя, бомбера та штанів із білого деніму. 

Тренд сезону — взуття на танкетці, яка має сексуальний вигин, видовжує ногу, робить щиколотку стрункішою, підкреслює жіночність та водночас зручна.


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали