INTERTOP Ukraine разом з ООН і ELLE Ukraine запускає конкурс з розробки дизайну екосумок

Для тих, хто обожнює креатив і підтримує екоініціативи

Український fashion-ритейлер INTERTOP Ukraine у партнерстві з Глобальним договором ООН і виданням  ELLE  Ukraine запускає конкурс «Ідеальна сумка екоїста». Суть конкурсу — розробити креативний принт для екосумок. Призовий фонд становить 25 тисяч гривень.

Нещодавно INTERTOP став учасником Глобального договору ООН і почав активно працювати над однією з цілей сталого розвитку — відповідальне споживання і виробництво. Зараз компанія пропонує клієнтам тільки багаторазові сумки з екологічно чистого матеріалу спанбонд, що підлягає повній переробці.

«INTERTOP Ukraine як найбільший омніканальний fashion-ритейлер вважає своєю місією формувати культуру свідомого споживання в нашій країні. Ми пропонуємо українцям ставати екоїстами — цінувати не кількість речей, а їхню якість, давати речам другий шанс і не розмінюватися на одноразове», — коментує Марія Самплавська, СМО INTERTOP Ukraine.

Конкурс проходитиме з 11 жовтня до 5 листопада 2021 року, а взяти участь у ньому може будь-який охочий громадянин України старше 18 років. Оцінювати роботи буде журі, серед яких Тетяна Сахарук, директорка Глобального договору ООН в Україні, Соня Забуга, головна редакторка ELLE Ukraine, та експертна команда компанії INTERTOP Ukraine. 

Для того, щоб взяти участь у конкурсі, учасник має виконати конкурсне завдання, заповнити анкету і надіслати заявку на пошту marketing@intertop.ua. Переглянути ключові вимоги до робіт та правила конкурсу можна за посиланням.

 

Реклама

Популярные материалы

10 надежных способов борьбы с осенней хандрой


Как организовать отдых с ребенком, чтобы он не превратился в пытку...


Как не заболеть в холода: 3 лайфхака


Читайте также
Популярные материалы