Ідеальний літній гардероб у новій колекції Kachorovska

Найтрендовіші сукні, костюми, сумки та взуття

Літо й кожен його теплий і сонячний день хочеться прожити на повну. Від світанку і до самого заходу сонця насолоджуватись розпеченим повітрям, зеленню садів і базовою людською близькістю. Ми точно навчились не відкладати життя на потім, жити тут і зараз, кожної секунди й робити це максимально вишукано й красиво.
Літня колекція Kachorovska — це одяг, взуття та сумки, які хочеться носити щодня, і не міняти ні на що інше. Прозорі шифонові накидки, топи й сукні з грайливими оборками та рюшами у чорному та білому кольорі. Сатинові костюми, халати на запах та короткі шорти, що дозволять інтегрувати елементи одягу для дому в повсякденний гардероб.Атласні комбінезони, жакети з деніму та трикотажу доповнять ващі образи навіть у прохолодні дні.


Всі речі закроєні так, щоб підкреслювати жіночність та витонченість тіла, додаючи вишуканого еротизму завдяки вирізам та оголеним ключицям. Ця колекція дозволить легко грати з текстурами одягу, поєднуючи різні моделі в безтурботні сміливі й елегантні образи.Колекцію одягу доповнює акцентне взуття: босоніжки Goldie у банановому та трояндово-червоному відтінках лакованої шкіри, а також червоні слінгбеки на підборах чотири та сім сантиметрів й босоніжки зі стразами для вечірніх прогулянок містом.З аксесуарів варто виділити новий дроп плетених шоперів Tasha та Khrystya, що зроблені вручну з рафії та доповнені шкіряними ремінцями. Сумки у чорному та шоколадному відтінках доповнять будь-яку відпустку чи активний літній період в місті.Реклама

Популярні матеріали

«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Український суперфуд: 5 корисних страв із буряка


Найстильніші сумки для літньої пори в новій колекції HARVEST...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали