Hey Guide презентує «Першу колекцію великодньої окраси»

З дотриманням давніх українських традицій

Гід Києвом Hey Guide продовжує розпочату два роки тому роботу з повернення традиційного святкового декору та ошатного стилю в домівки українців. Напередодні Великодня, найголовнішого свята весняного циклу, компанія презентує «Першу колекцію великодньої окраси».

Hey Guide

Весна здавна найочікуваніша пора в українців. З весною приходить тепло, все розквітає, після холодної зими з’являються перші плоди землі, а пізніше — і врожай. До Великодня готувались заздалегідь, адже це найголовніше свято весни, символ воскресіння, перемоги життя над смертю та очищення. Кожен історичний регіон України мав свої традиції, що могли різнитися. Але одне було незмінним — довгоочікуване відчуття радості. Таким є Великдень і цього року для країни — після найтемнішої та найскладнішої зими, яка величезними зусиллями мільйонів українців лишилась позаду.

Hey Guide

До «Першої колекції великодньої окраси» увійшли кошики різних розмірів з села Іза, що є закарпатським центром лозоплетіння, сети наліпок для прикрашання яєць, медові свічки, солом’яні жайворонки — провісники весни. Окремою секцією представлений текстиль, виконаний зі старовинної домотканої тканини: скатертини, серветки та доріжки. Цю тканину команда Hey Guide декілька місяців збирала по всій країні, а далі реставрувала її до гарного стану. Всі речі з колекції об’єднує зірка Ружа — символ згортання та розгортання Всесвіту, один з найсвятіших символів людства в уявленнях українців. Тільки цього разу Ружа майорить золотим блиском, нагадуючи весняне сонце. Її дарують з побажанням любові та на щастя. Так сьогодні робимо й ми, нагадуючи про надзвичайність і винятковість української культури та силу нашого народу, який дочекався весни.

Придбати елементи декору з «Першої колекції великодньої окраси» можна на сайті за посиланням.


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали