Guzema Fine Jewelry презентує колекцію чоловічих прикрас у колаборації з командою Aerotim

Натхнена небом та авіацією

Ювелірна дизайнерка Валерія Гузема та пілот Тімур Фаткуллін створили спільну чоловічу колекцію прикрас Vi Levare, натхнену небом, авіацією, підіймальною силою та щирими мріями.

Над ювелірною капсулою понад два роки працювала команда майстрів-ювелірів та пілотів. Майже всі прикраси представлені у сріблі, серед них — жетони на шнурках та ланцюжках, кулони у вигляді профілю крила літака, каблучки та браслети у вигляді того ж профілю, але адаптованого до округлої форми.

У колаборації закладені глибокі сенси підіймальної сили. Це фізичне явище, яке відповідає на давнє прагнення людства до подолання сили гравітації й водночас постає символом, вкрай необхідним саме сьогодні. Вона про розкриття внутрішнього потенціалу і досягнення нових висот — у час невизначеності та страху.

«Колекція Vi Levare створювалася в найскладніший час для бренду, для нашої команди, для України — і цим все сказано. Тому наша колаборація про силу та сміливі бажання, про взаємодію, а також про поштовх, який допомагає рухатися в правильному напрямку», — розповідає засновниця бренду Guzema Fine Jewelry Валерія Гузема.

Світ чоловічих прикрас сьогодні ще досить незвичний для аудиторії, а брендів, які присутні на цьому ринку, насправді мало. Тому чоловіча колекція від Guzema та Aerotim — це також спроба по-новому подивитися на цей сегмент, показати нову філософію носіння чоловічих аксесуарів.

Частину прибутку від продажу колекції Vi Levare команда передає на побудову укриттів для військових літаків Повітряним силам ЗСУ. 

«Уже сьогодні наш проєкт допомагає країні, адже спортивний літак, дизайн якого ми розробили в межах роботи над колекцією, використовується для навчання курсантів ВПС. Останні півтора року я як льотчик-інструктор викладаю у наших майбутніх військових пілотів, навчаю їх складного пілотажу на гранично малих висотах, проводжу тренувальні збори на групову злітаність. Але наша велика мрія — зробити особистий внесок та залучити якомога більше партнерів до проєкту з побудови укриттів для літаків. Це дуже масштабно і надзвичайно важливо для нашої перемоги», — коментує Тімур Фаткуллін, пілот та засновник команди Aerotim.


Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


5 продуктів для трендового весняного макіяжу: вибір...


Куди піти у квітні: концерти, виставки та інші події, варті уваги...


Читайте також
Популярні матеріали