Грандіозний дебют: Алессандро Мікеле представив свою першу колекцію для Valentino

171 образ

У березні цього року фешн-індустрію сколихнули аж декілька новин про кадрові зміни всередині будинків моди. Зокрема, італійський модельєр П’єрпаоло Піччолі, який 25 років очолював Valentino, залишив посаду креативного директора бренду. Одразу після цього стало відомо про нового дизайнера, яким став Алессандро Мікеле, відомий роботою в Gucci. 

Очікувалося, що свою дебютну колекцію SS25 Мікеле представить у вересні під час Паризького тижня моди. Однак здивував дизайнер публіку значно раніше. Кілька днів тому він поділився новою лінійкою Valentino Resort, до якої увійшов 171 образ. Символічно вона отримала назву Avant les Débuts, що в перекладі означає «Перед початком».

Натхненням для створення колекції послугували архіви бренду часів Валентино Гаравані, особливо 70-х років. Сам Алессандро Мікеле розповідав, що після приїзду до Риму він буквально загубився в історії будинку моди. 

«У мене близькі стосунки з матеріальними речами, і я відчуваю великий привілей мати можливість доторкнутися до дизайнів Валентино, ніби вони були реліквією його життя. Я закохався в цей будинок, що тепер став моїм домом, і це лише початок, оскільки це місце таке ж глибоке, як океан. Світ Валентино не має нічого спільного з маркетингом. Килими, китайські вази, красиві речі, якими він себе оточував, сформували його дизайни. Він посилив красу. Я поділяю такі ж стосунки з модою», — поділився Мікеле.

Усі предмети лінійки відображають екстравагантну максималістську естетику, що притаманна обом дизайнерам. Твідові пальта з хутряними деталями, елегантні мінісукні з рюшами та повітряними об’ємними рукавами, картаті вовняні костюми, кейпи з геометричними візерунками та невагомі блузи із зав’язками у вигляді бантів, що визирають з-під жакетів. Кожен образ грає контрастами, що прослідковуються у поєднаннях фактур, відтінків, принтів та окремих деталей. 


Реклама

Популярні матеріали

10 комфортних образів від скандинавських модниць, які варто...


Оголошено всіх номінантів «Еммі-2024»


Нагадування про домівку в кожній деталі: Любов Бессараб про...


Читайте також
Популярні матеріали