Руслан Багінський подарував капелюшки королеві Каміллі та Кейт Міддлтон

Аксесуари з особливими сенсами

Український дизайнер Руслан Багінський виготовив капелюшки для королеви Британії Камілли та принцеси Уельської Кейт Міддлтон. Він особисто передав аксесуари заступнику британського посла Ніколасу Гарроксу.

«Ці неймовірні витвори вшановують багатовікову традицію та поєднують її з сучасними та інноваційними тенденціями, символізуючи багату культурну спадщину наших народів і глибокі зв’язки між британцями й українцями», — написали на Instagram-сторінці бренду. 

Для королеви та принцеси дизайнер створив абсолютно різні капелюшки. Її Величність отримає чорний вовняний берет асиметричної форми, прикрашений суцвіттям шовкових фіалок ручної роботи. «Фіалки — квітки “Первоцвіту” — символи життя та надії», — написав Руслан Багінський.

Для принцеси Уельської дизайнер натомість підготував зелений капелюх з широкими крисами. Він теж має декоративні елементи у вигляді квітів: на цей раз на аксесуарі помічаємо білі форзиції, також виготовлені з шовку вручну. 

Руслан Багінський передав капелюшки у дворі Посольства Великої Британії, що стало можливим завдяки підтримці Міністерства закордонних справ України.

Це не єдині аксесуари від українського бренду Ruslan Baginskiy, які має королівська родина. Раніше, у 2022 році, з нагоди Дня незалежності України дизайнер подарував капелюх Єлизаветі II.


Реклама

Популярні матеріали

Знайомтеся, Олександр «Терен» — український ветеран та новий...


«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Найстильніші сумки для літньої пори в новій колекції HARVEST...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали