Фонд Олени Пінчук презентує лімітовану благодійну колекцію аксесуарів з відомим британським брендом

З турботою про українських дітей

Напередодні Великодня Фонд Олени Пінчук спільно з британським брендом Aspinal of London презентує колекцію шовкових хустин та шкіряних брелоків, які продаватимуться як у Великій Британії, так і в Україні. Усі вторговані кошти підуть на підтримку проєкту Фонду «Мобільні клініки для ВІЛ-позитивних дітей». Проєкт з 2009 року піклується про дітей, які народились і живуть з ВІЛ в Україні та з початком повномасштабної війни потребують медичної допомоги ще більше. Багато з них стали внутрішньо переміщеними особами, втратили не тільки домівки та можливість здобувати освіту, а й доступ до кваліфікованої медичної допомоги. 

«"Мобільні клініки для ВІЛ-позитивних дітей" — багаторічний проєкт Фонду, який надав кваліфіковану медичну допомогу тисячам дітей з найвіддаленіших куточків України. З початком повномасштабної війни ситуація з ВІЛ/СНІДом змінилася. Як ніколи раніше, нам потрібно контролювати стан здоров’я маленьких пацієнтів, серед яких багато внутрішньо переміщених осіб. Ми раді, що такий чудовий партнер, як Aspinal of London, підтримує наш проєкт, створивши колекцію аксесуарів з українськими символами процвітання та добробуту. Ця колаборація дозволить змінити на краще життя ВІЛ-позитивних дітей», — зазначила засновниця Фонду Олена Пінчук. 

Креативна директорка бренду Aspinal of London — українка за походженням Марія Дикало використала для принту хустин свої картини з українськими мотивами. Соняшники для британців такі ж символічні квіти надії, як і для українців. 

«Фонд Олени Пінчук за роки діяльності зробив так багато для підвищення обізнаності про ВІЛ та СНІД в Україні! Підтримка, яку вони надають жінкам і дітям, є неоціненною, а їхня робота стає ще більш важливою зараз, коли країну роздирає війна. Ми сподіваємося, що ця благодійна колаборація заохотить інших долучитися до підтримки українського народу, а особливо дітей, у цей складний період», — зазначила креативна директорка бренду Марія Дикало. 

Благодійна колекція доступна на сайті бренду, а також на сайті фонду.


Реклама

Популярні матеріали

Наймодніше взуття сезону від українських брендів


Що робити у разі радіаційної небезпеки?


Душа народу: особливості етносу в назвах українських сіл


Читайте також
Популярні матеріали