ТЕСТ: ЧТО ВЫ ЗНАЕТЕ О СТАРЕНИИ КОЖИ?

ЛЕРА ГУЗЕМА: «НА ФИЗИЧЕСКОМ УРОВНЕ МЫ ДРУГ ДРУГА...

SAVE THE DATE: ELLE ACCTIVE FORUM ПРОЙДЕТ В...

МАКС БАРСКИХ И LITKOVSKAYA ВЫПУСТИЛИ НОВУЮ...

НАРЕШТІ ЦЕ СТАЛОСЯ: СЕРІАЛ «ДРУЗІ»...

Фаррелл Вільямс, Яра Шахіді та інші зірки в кампейні легендарних кросівок Superstar від adidas Originals

Модель, яка є невід`ємною частиною вуличної культури

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

Культова модель adidas Superstar уособлює тих, хто не боїться відстоювати свої ідеї. З моменту створення цей силует отримав визнання найяскравіших представників вуличної культури з усього світу. Сьогодні, на честь 50-річчя легендарних кросівок, adidas Originals запускає масштабну кампанію «Superstar. Змінюємо гру».

adidas Originals залишається вірним багатій спадщині Superstar, як невід`ємного елементу streetstyle. Кампанія в 2020 році створена з метою надихнути творчі спільноти з усього світу, виходити за рамки і створювати позитивні зміни в різних сферах суспільства. Об`єднуючи креаторів зі світу музики, моди, спорту та мистецтва, adidas Originals транслює, як сила командного духу змінює цей світ, дозволяючи досягти більшого. Ця ідея знаходить відображення в рекламному ролику кампанії, режисером якого став Джона Хілл. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений adidas Ukraine (@adidasukraine)

 

Одна з героїнь відео, скейтбордистка Дженніфер Сото, зустрічає на своєму шляху яскравих особистостей з різних сфер та поколінь, одягнених в знакові чорні костюми з трьома смужками і кросівки Superstar. Усі вони зібралися як одна велика команда Superstar, щоб разом змінити гру. Розмірковуючи про процес створення фільму, Джона Хілл пояснює своє бажання сфокусуватися на цілому спектрі творчого самовираження:

«Старше покоління володіє знаннями і досвідом, адже вони придумали та зробили все першими. А молоде покоління допомагає змінювати і розвивати вже наявні ідеї. Тому, якщо об`єднати сильні сторони обох поколінь, вийде щось на зразок вічного двигуна, що генерує нові ідеї».

Ключову ідею фільму про великі зміни, за якими стоїть команда, підтримали герої кампанії Superstar: найпопулярніший ґеймер в світі Тайлер «Ninja» Блевінс, шоумен і діджей Кервін Фрост, південнокорейська група Black Pink, музичний виконавець Фаррелл Вільямс, акторка, продюсерка Яра Шахіді, бразильська співачка Анітта, скейтбордисти  Дженніфер Сото, Мерайя Дюран, Блонді Маккой та Тайшон Джонс, баскетболіст Ліз Кембідж і Трейсі Макгреді, футболісти Поль Погба і Марк Гонсалес, японський модельєр Ніго, репер Джексон Ван, акторка Метте Тоулі, дизайнерка Анна Ісонеймі та актор, режисер і сценарист Джона Хілл. 

Тест: Что вы знаете о старении кожи?

Лера Гузема: «На физическом уровне мы друг друга воспринимаем по запаху»

Что надеть перед камерой: ведущие ICTV демонстрируют новые образы