Etnodim присвятив вишиванки країнам, які допомагають Україні виборювати свободу

Благодійний проєкт, сповнений символізму

Etnodim презентував вишиті сукні та сорочки із символікою країн, які підтримують Україну в боротьбі за свободу. У межах великого проєкту-подяки команда дослідила образи державності та свободи США, Великої Британії, Латвії, Естонії, Литви, Франції, Німеччини та Канади. Сорочки із символікою країн бренд подарував  представникам з Міжнародного Легіону при ГУР МО України.   

Зокрема, червоний, білий та синій кольори лягли в основу вишиванки, присвяченій США. Її прикрасив дзвін свободи та зірки — символи 50 штатів. Для вбрання Литви бренд використав образи льону, лелеки та бурштину, а для Естонії — ластівок, волошок, та левів з естонського герба. Вишиванки, присвячені Канаді, поєднали символи кленового листа, національних тварин країни, королівського герба та штандартів. Федеральний орел, кольори німецького прапора та волошка лягли в основу одягу для Німеччини, а квітка лілії, стилізована кокарда і синьо-біло-червоні кольори стяга — сорочок, присвячених Франції. 

 • Естонія
  Естонія
 • Латвія
  Латвія
 • Велика Британія
  Велика Британія
 • Німеччина
  Німеччина
 • Канада
  Канада

Вишиванки можна придбати також у цифровому форматі — у межах проєкту Etnodim об’єднався з інноваційною платформою DressX, яка зацифрувала колекцію.

Кошти з придбаних вишиванок перерахують на закупівлю засобів зв`язку для міжнародного легіону при ГУР МО України. Також можна долучитися до окремого збору. 


Реклама

Популярні матеріали

Знайомтеся, Олександр «Терен» — український ветеран та новий...


«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Український суперфуд: 5 корисних страв з буряка


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали