ELLE UKRAINE вдруге представляє мерч разом з AISENBERG DENIM

Від кожної проданої одиниці здійснюватимуться відрахування на потреби благодійного проєкту «Місто Добра»

Вже вдруге одеський бренд деніму AISENBERG і глянець ELLE UKRAINE разом створюють стильний мерч. Новий дроп присвячено весні, пробудженню, оновленню, коханню, гармонії та свободі. Саме тому лонч колекції відбувається до Дня закоханих. Головний продукт — об’ємні джинси з нашивкою на кишені, на якій дизайн-команда AISENBERG відобразила символи збереження планети, гармонії та кохання. Цей графічний принт прикрасив також інший виріб колекції — вкорочений худі з вишивкою в тон. Героїнею кампейну колекції та диджитал-обкладинки ELLE в об’єктиві fashion-фотографа Даніла Кайстро виступила співачка VERA.  

Від кожної проданої одиниці мерчу AISENBERG та ELLE UKRAINE здійснюватимуться відрахування на потреби Міжнародного центру підтримки жінок і дітей «Місто Добра». Це благочинний всеукраїнський проєкт, великий комплекс надання соціальних послуг та притулку мамам із дітьми, що опинились у складній життєвій ситуації. Це не тільки міжнародний центр допомоги одиноким матерям, але й шелтер для евакуйованих сиріт, людей похилого віку, хатніх улюбленців. 

Колекція AISENBERG та ELLE UKRAINE — для кожного з нас. Краса і любов покликані рятувати, допомагати, надихати та дарувати всім нам надію. Разом ми сильніші! 

Дроп можна придбати онлайн на офіційному сайті бренду aisenberg-denim.com

 

Фото: Даніл Кайстро

Стиль: Діана Онацька

Beauty: Саша Вєтрова

Модель: VERA


Реклама

Популярні матеріали

Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Куркума для схуднення, омолодження та виведення токсинів: як та...


Про що говорять чоловіки: 10 секретів, які варто знати кожній...


Читайте також
Популярні матеріали