ELLE Ukraine дарує футболку з колаборації з AISENBERG

Умови розіграшу дуже прості

У липні ELLE Ukraine та український бренд деніму AISENBERG презентували спільну колекцію, наповнену символами і сенсами. Одним зі знакових елементів колаборації стала біла футболка з вузлом marine knot. Її дизайн відсилає до морської тематики, якою прошито ДНК бренду AISENBERG, а напис #proud_to_be_ukrainian є ключовим слоганом, що надихає пишатися нашою країною. Базовий крій футболки робить її незамінним і функціональним предметом гардероба, який слугуватиме роками й ніколи не втратить своєї актуальності. І тепер ви маєте можливість виграти цю футболку, взявши участь в акції від ELLE Ukraine. 

Долучитися до конкурсу дуже просто — необхідно лише оформити передплату на друковану версію літнього номера журналу в період з 4 по 10 вересня. 

Зазначимо, що до колаборації ELLE x Aisenberg Denim також увійшли величезна сумка-мішок, мініатюрна сумочка пауч, козирок, джинсова куртка та ще одна біла базова футболка. Кожна річ із колекції розповідає про наше минуле, наші зв`язки з древніми традиціями та родинним корінням, передає глибокі почуття і нашу жагу до життя, пробуджує культурну пам’ять і бажання творити нове прекрасне. 

Колекцію можна придбати онлайн на офіційному сайті бренду aisenberg-denim.com. З кожної проданої одиниці мерчу AISENBERG та ELLE UKRAINE здійснюватимуться відрахування на потреби ЗСУ. Разом ми сильніші!


Реклама

Популярні матеріали

12 найпоширеніших причин для розриву стосунків


5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Silent walking: новий тренд у TikTok, який допомагає очистити...


Читайте також
Популярні матеріали