ELLE Україна презентує перший друкований номер у 2023 році

І другий від початку повномасштабного вторгнення

«ELLE Україна» представляє перший друкований номер 2023 року і перший випуск, в якому редакція намагається повернутися до звичного формату.

«За обставинами, що склались, увесь минулий рік нашим головним майданчиком для спілкування був диджитал. Своєю чергою це призвело до розуміння, наскільки ми скучили за принт-версією. Тож маємо амбітні плани рухатись далі саме в такому напрямі. Під час постійного спілкування з іноземними колегами я часто чую запитання: як це воно — робити глянцеві медіа під час війни? Отже, нині ELLE розповідає про тих, хто починає своє життя з нуля, хто будує новий бізнес після втрат на окупованих територіях, хто знаходить у собі сили боротися попри важкий діагноз, хто опікується багатодітними сім’ями всупереч тяжким поневірянням. Герої нашого часу сьогодні виглядають саме так», — зазначає головна редакторка видання Соня Забуга.

Обкладинку видання (а точніше, одразу дві: друковану версію журналу та digital cover) прикрасила українська співачка Тіна Кароль, яка з перших днів повномасштабного вторгнення присвятила себе культурній дипломатії.

«Попри війну ми продовжуємо жити, творити і захищати ДНК нашої країни. Сьогодні вкрай важливо жити в ногу з часом, відчувати його пульс. Актуальна тенденція цього дня: бути собою, бути справжньою, бути сміливою. Я пишаюся командою ELLE, яка підтримала ідею знімання на плівку, що підкреслила наше спільне відчуття щирості навіть у фотографії. Час напівміри та напівтонів минув», — коментує спільну роботу Тіна Кароль.

В інтерв’ю старшій редакторці ELLE Світлані Кравченко співачка розповіла про музичну експансію, благодійність та особисті трансформації.

«Сьогодні, на мою думку, серце планети б’ється в Україні. Бо така частота емоційних скорочень відбувається саме на нашій території. Тому ми мусимо нести нашу культуру у світ одним масованим фронтом», — наголосила Тіна Кароль.

Онлайн-версію журналу можна придбати вже зараз за посиланням, тоді як друкований випуск з’явиться у точках продажу 15 травня.

Зазначимо, це вже другий друкований номер «ELLE Україна» від початку повномасштабного вторгнення, перший команда випустила наприкінці грудня і присвятила сучасним подіям в Україні.

Над зйомкою працювали:

Фото: Ганна Гончарова

Стиль: Наталія Осадча

Макіяж: Наталія Стрільчук

Зачіски: Данило Ружницький

Модний партнер: Intertop Fashionshop


Реклама

Популярні матеріали

Як упоратися зі страхом самотності, який з'явився під час війни...


5 головних трендів спідньої білизни 2024


Нові колекції від українських брендів, на які необхідно звернути...


Читайте також
Популярні матеріали