Еліна Світоліна та SOLO for Diamonds презентували тенісну колекцію прикрас із вирощених діамантів

Продовження авторських колекцій SOLO by

Український ювелірний бренд прикрас із вирощених діамантів SOLO for Diamonds продовжує серію авторських колекцій SOLO by та представляє нову колаборацію — SOLO by Elina Svitolina. У межах цього напряму бренд створює прикраси разом із людьми, чиї цінності й життєвий шлях надихають.

Новий дроп, створений у співпраці з першою ракеткою України Еліною Світоліною, присвячений силі характеру, витримці та здатності рухатися вперед попри будь-які виклики. Ці прикраси нагадують про те, що справжня перемога починається всередині кожного з нас.

До колекції увійшли каблучка, браслет, кольє та кафа, виконані з білого золота й інкрустовані вирощеними діамантами. У дизайні прикрас SOLO по-новому переосмислює традиційні елементи тенісної естетики.

Усім відомий класичний тенісний браслет у колекції отримав нове прочитання: замість традиційного ряду однакових каменів бренд поєднав вирощені діаманти різних форм огранювання — маркіз, емеральд, овал, груша та серце. Центральним елементом стала діамантова літера S, що символічно об`єднує імена SOLO та Svitolina. Водночас прикрасу можна персоналізувати — обрати варіант без літери або додати власну.

Однією з ключових прикрас колекції стала подвійна каблучка з центральним вирощеним діамантом огранювання груша та дрібним розсипом діамантів. 

«Така довгоочікувана спільна колекція разом із SOLO. Для мене вона про любов до себе та своєї справи, про силу, яка народжується завдяки дисципліні. Кожна перемога складається з тисяч маленьких кроків, і мені хотілося, щоб ці прикраси нагадували саме про це», — говорить Еліна Світоліна.

Колекція продовжує історію SOLO by — напряму бренду, що об`єднує визначних особистостей із різних сфер, створюючи прикраси, засновані не лише на естетиці, а й на цінностях, досвіді та особистих сенсах своїх героїв.

Частину прибутку від продажу кожної прикраси колекції SOLO by Elina Svitolina бренд спрямує на благодійність, підтримуючи важливі соціальні ініціативи.

Усі прикраси колекції виготовлені з білого золота та вирощених діамантів. Камені мають ідентичні до природних діамантів фізичні, хімічні й оптичні властивості, але створюються за допомогою сучасних технологій у контрольованих умовах.

SOLO by Elina Svitolina — це нагадування про те, що справжня сила не завжди гучна. Вона проявляється у щоденному виборі не здаватися, продовжувати рухатися вперед і залишатися вірним собі. Ознайомитися з прикрасами з вирощеними діамантами можна на сайті та у точці продажу:

м. Київ, вул. Хрещатик, 38, ЦУМ, 1-й поверх

м. Львів, Victoria Gardens, 1-й поверх

New York, Luisaviaroma, 1 Bond St.


Реклама

Популярні матеріали

7 спортивних драм, які варто подивитися: від Сильвестра Сталлоне...


Куди піти в серпні: найцікавіші фестивалі, виставки та культурні...


«Під скляним ковпаком» із Біллі Айліш та «Сім чоловіків Евелін...


Читайте також
Популярні матеріали