Дослідження світлої й темної особистостей жінки в колекції Katimo SS24

Втілення фемінного образу Місяця

Український бренд Katimo презентував лінійку сезону весна-літо — 2024. Нова колекція — це перехід до наступної естетичної фази. Приховане стало явним. Місяць вийшов із тіні, опинившись у центрі лінійки.

«Згадки про фемінний символізм Місяця зустрічаються ще в грецькій міфології та культурі корінних народів. А якщо розмірковувати про жіночу природу, зв’язок помітний неозброєним оком. Знаходячись у невпинному русі, Місяць змінює власні фази, і ці зміни сягають Землі. Разом із сонячним світлом він відбиває жіночу трансформаційність, тиху та впевнену силу. Ці якості склали основу дизайну SS24», — зазначають у бренді. 

Силуети суконь, спідниць і топів слідують за лініями тіла. Вирізи інтерпретують контури півмісяця. Повний Місяць з’являється на футболці в техніці discharge printing та у деталях кардигана — це чи не єдині об’ємні речі в колекції. Лазерна перфорація на лонгсліві нагадує малюнок кратерів. 

Образи починаються з оновленої лінії білизни, а завершуються аксесуарами зі шкіри напа та прикрасами з 24-каратною позолотою. Дизайн охоплює широкий стилістичний спектр: від елементів гранжу до класики, від повсякденних футболок до жакета з натуральним пір’ям, що також може стати повсякденним. У новій колекції Katimo жінка визнає свою багатогранність, інтегрує і відкрито досліджує її. Цінує кожен зі своїх проявів, світлу і темну сторони, адже завжди залишається собою.


Реклама

Популярні матеріали

Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Куркума для схуднення, омолодження та виведення токсинів: як та...


Про що говорять чоловіки: 10 секретів, які варто знати кожній...


Читайте також
Популярні матеріали