ЯК ОФІСНЕ ЖИТТЯ ВПЛИВАЄ НА ЗДОРОВ`Я НІГ?

ПРОЙДИТЕ ТЕСТ И УЗНАЙТЕ, ЧТО НУЖНО ВАШЕЙ КОЖЕ...

7 СОВЕТОВ ОТ АМЕРИКАНСКИХ ДИЕТОЛОГОВ, КАК...

7 BEAUTY-СОВЕТОВ, КОТОРЫЕ ПРИГОДЯТСЯ ВАМ В...

ТРЕНД ДЕКОРА 2019: ОБОИ В ИНТЕРЬЕРЕ

Для королев: Андре Тан створив капсульну колекцію одягу разом з відомою співачкою

Від худі до поясних сумок

Фото: Instagram/andre_tan_official

Рейтинг статьи / 0
4 5 7

Андре Тан та Оля Полякова представили спільну колекцію одягу, присвячену гранд-шоу співачки «Королева ночі». Це вже не перша колаборція дизайнера та артистки.Андре Тан і Оля Полякова

«Мене завжди захоплювали діви, у яких дуже багато вогню та енергії. Оля дівчина-ураган, цунамі, саме тому, коли я запропонував їй стати обличчям нової колекції, я вже знав, що разом ми створимо дещо вибухонебезпечне, і ось цей час прийшов. Погодьтеся, носити кепку із короною на голові — це виклик, але одночасно й наша ціль: щоб кожна дівчина, котра одягає наші речі, була королевою», — прокоментував Андре Тан.

Андре Тан і Оля ПоляковаЦього разу співачка стала співавтором повноцінної капсульної колекції Andre Tan X Оля Полякова, котра складається із дев’яти виробів: двох худі різної довжини, базових футболок з авторським принтом і шести аксесуарів — дві сумки, кепки, шапки, мітенки, пояс.

Мінімалістична колекція виконана у двох кольорах: чорному та золотому. Одяг прикрасили спеціальні принти, розроблені Андре Таном, — корона та ноги.

Оля ПоляковаУлюбленою річчю Олі Полякової стало коротке худі oversіze із резинкою, а із аксесуарів — лакована поясна сумка, котра не тільки зручна, але й вигідно підкреслює талію.

Як офісне життя впливає на здоров`я ніг?

Пройдите тест и узнайте, что нужно вашей коже

Александра Кучеренко стала лицом новой коллекции Андре Тана