Дизайнер Олів’є Рустен рік приховував опіки на шкірі після пожежі

Страшна трагедія

Олів’є Рустен зізнався своїм підписникам, що рік тому пережив страшну пожежу. Креативний директор модного будинку Balmain поділився з фолловерами відвертим постом, в якому розповів про вибух у своєму будинку та болючих операціях, що йому довелося пережити.

9 жовтня 2020 року в будинку дизайнера вибухнув камін. З того часу цей день для Рустена став другим днем народження, адже після трагедії йому вдалося вижити та вилікуватися.

Instagram: @olivier_rousteing

«Я прокинувся наступного ранку в паризькому госпіталі Сент-Луїс. Талановитий персонал цієї знаменитої лікарні, яка в той час займалася неймовірною кількістю випадків COVID-19, виявив дивовижну турботу про мене. Я не знаю, як їм віддячити», — написав Олів’є.

Продовжуючи свою розповідь, відомий дизайнер заявив, що довгий час приховував свої травми «від якомога більшої кількості людей» через «одержимість досконалістю, яка панує в модній індустрії, та власну невпевненість». Під час лікування Рустен продовжив працювати над новими колекціями для Balmain, приховуючи наслідки нещасного випадку за масками та об’ємним одягом. Дизайнер все ще проходить реабілітацію.


Реклама

Популярные материалы

10 надежных способов борьбы с осенней хандрой


Как организовать отдых с ребенком, чтобы он не превратился в пытку...


Как не заболеть в холода: 3 лайфхака


Читайте также
Популярные материалы