Дивимося перший тизер-трейлер серіалу «Стати Карлом Лагерфельдом»

Про розквіт кар`єри дизайнера

Disney+ випустив перший тизер-трейлер майбутнього шестисерійного серіалу про дизайнера Карла Лагерфельда. Стрічка під назвою Becoming Karl Lagerfeld («Стати Карлом Лагерфельдом») вийде на екрани вже 7 липня.

Події серіалу розгортаються у 1972 році, коли Карл Лагерфельд, тоді ще не відомий широкому загалу дизайнер прет-а-порте, намагається зійти на модний престол і стати визначним паризьким кутюр’є, ім’я якого лунатиме з усіх усюд. Історія його розквіту як модельєра розвивається на фоні гламурних вечірок, романтичних стосунків Карла із Жаком де Башером і суперництва з П’єром Берже — співзасновником Дому моди Yves Saint Laurent та партнером самого Іва. В основу стрічки лягла однойменна біографія Лагерфельда, написана французькою авторкою Рафаель Бакке.

У серіалі знімалися Даніель Брюль («На Західному фронті без змін», «Безславні виродки»), який зіграв Карла Лагерфельда; Алекс Лутц у ролі П’єра Берже; Аньєс Жауї в ролі Габі Агьон, засновниці Дому моди Chloe; Теодор Пеллерен у ролі Жака де Башера та Арно Валуа в ролі Іва Сен-Лорана. Режисерами виступили Жером Салле та Одрі Еструго. 


Реклама

Популярні матеріали

Як користуватися чат-ботами ШІ: корисні поради


Чай з кульбаби: корисні властивості, правила приймання та...


Літній манікюр: 10 яскравих ідей


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

«Розвантажувальний» поп-ап спейс в Unit City

Популярні матеріали