Стиліст Марго Роббі презентував обкладинку фотоальбому Barbie: The World Tour

Данина любові Barbiecore

Попередній рік по праву можна назвати роком Barbiecore. Рожева естетика ляльок Барбі повністю заполонила чимало сфер нашого життя, неабияк вплинувши також і на фешн-індустрію. Щоб виявити свою любов до моди у стилі Barbiecore, Марго Роббі разом зі стилістом Ендрю Мукамалом готують великий фотоальбом під назвою Barbie: The World Tour. Книга міститиме всі образи акторки зі світового промотуру фільму й історії створення вбрання ляльок.  

На обкладинці зображена сама Марго Роббі в образі Барбі, а навколо неї розташовані кілька пар взуття й аксесуари: сонцезахисні окуляри, мінісумки Chanel і кольє з дорогоцінними каменями. І безперечно, усе на фотоальбомі міниться рожевими відтінками.

«Ця книга була моєю ідеєю, коли я почав мріяти про гардероб Марго для престуру «Барбі»  у березні 2023 року. Ніколи не міг  уявити, що через кілька місяців ми будемо в студії знімати цей проєкт із командою нашої мрії», — поділився Мукамал у своєму дописі в Instagram.

Стиліст також присвятив слова вдячності дизайнерам і Марго Роббі за те, що вони вірили в успішність проєкту та всіляко підтримували цю ідею.

«Ця книга — твір любові, присвячений усім любителям Барбі та фанатам моди у всьому світі. Сподіваюся, вам сподобається», — додав Ендрю. 

Фотоальбом вийде у світ уже в березні цього року. Видання міститиме передмову британського фешн-редактора та стиліста Едварда Еннінфула і післямову Ґрети Ґервіґ. 


Реклама

Популярні матеріали

Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Олексій Гнатковський з родиною в ексклюзивній зйомці колекції...


Оспівування краси жіночого тіла в творчості Ненсі Дожаки


Читайте також
Популярні матеріали