Денім, про який ми мріяли: розглядаємо новий дроп The Coat

Мікс ніжності, комфорту й сексуальності

До дня народження дизайнерки Каті Сільченко бренд the COAT презентував нову лінійку PURITY DENIM DROP. Колекція стала символом оновлення й переосмислення себе зсередини та ззовні. 

«У нашій зйомці ми немов змиваємо все зайве, оголюючи сутність. Ми хотіли показати, що комфортні та базові речі можуть бути сексуальними, адже це відтворення внутрішнього стану», — розповіла стилістка зйомки Євгенія Скварська.

Головний меседж дропу змальований в об’ємних фактурах деніму: піке із жакардовим плетінням і тканині під назвою синель. Напівпрозорі сукні, тонкі топи й вишукана комфортна білизна доповнили легкі блакитні текстури, тим самим створивши ніжні образи.

«Ідею цього дропу я проробляла вже давно, але створити його з класичного деніму було б занадто просто для нас, бо ми прагнули підкреслити через структурність тканин об’ємні балун-плечі й силуети колекції. Тому ми з командою зайнялися пошуком саме тих фактур, які б дозволили розкрити форми дропу максимально виразно. Місяці комунікації з фабриками та виставками Premiere Vision Paris і Milano Unica дали свої результати», — поділилася Катя Сільченко.

Одним з героїв сет-дизайну зйомки стало дизайнерське крісло, оздоблене фактурною тканиною з колекції. Його, як і саму лінійку, можна побачити й замовити в the COAT.


Реклама

Популярні матеріали

Як упоратися зі страхом самотності, який з'явився під час війни...


Геноцид 1944 року та анексія Кримського ханства у XVIII столітті:...


Перше інтерв'ю автора Telegram-каналу «Николаевский Ванёк»


Читайте також
Популярні матеріали