Бренд SOVA спільно з «Київстар» створив благодійну прикрасу для розмінування України

Срібні підвіски натхнені мотивами української хати

У межах проєкту «Нам тут жити» від «Київстар» і фонду «Повернись живим» триває збір 175 мільйонів гривень для забезпечення транспортом та обладнанням 146 інженерно-саперних груп Сил підтримки ЗСУ. До ініціативи приєднався ювелірний дім SOVA, створивши срібні підвіски, натхнені мотивами історичної української хати. Всі кошти з продажу лімітованої прикраси спрямують на допомогу саперам у розмінуванні. 

«Купуючи прикрасу, ви наближаєте чиєсь повернення додому, адже багато хто мріє повернутись у безпечну домівку, де вже не буде мін», — поділилася директорка із корпоративних комунікацій «Київстар» Ганна Захараш.  

Усі будиночки лімітованої серії прикрас різні, але їх об`єднує світло з вікон, яке асоціюється із затишком, домом, теплом. Аби створити такий ефект, ювеліри виконали віконця з фантазійної емалі, що світиться у темряві. Кожна прикраса поєднує в собі телефонний код вашої області й унікальний номер. 

Ювелірний дім SOVA приєднався до проєкту «Нам тут жити» від «Київстар» та фонду «Повернись живим» ще у червні та передав кошти на укомплектування двох саперних груп для розмінування деокупованих територій. 

«Ми долучилися до проєкту “Нам тут жити” від “Повернись живим” і “Київстар”, адже нас об’єднала спільна надважлива мета — розмінування країни. Символічно, що ми презентуємо проєкт із будиночками напередодні різдвяних свят, коли всі загадують бажання», — зазначила директорка з маркетингу та продажів SOVA Анна Коваль. 

«Будиночок» доступний у магазинах або на сайті ювелірного дому SOVA за ціною 1690 грн. Відтінки шнурків прикраси можуть відрізнятись.  

Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали