Бренд IENKI IENKI створив антарктичні парки для українських полярників

Куртка для суворих антарктичних умов

Український бренд IENKI IENKI створив куртку Antarctic Expedition Parka в колаборації з Національним антарктичним науковим центром України для співробітників науково-дослідної антарктичної станції «Академік Вернадський».

«Для нас розробка куртки для таких незвичайних умов стала внутрішнім викликом. Для цього ми тісно працювали з українською антарктичною командою та врахували усі їхні побажання, весь досвід 26 експедицій», — коментує засновник IENKI IENKI Діма Євенко.

Повний процес виготовлення одягу тривав шість місяців. Зовнішня частина парок виконана з технічної тканини з поліефірного мікроволокна, яка була створена італійською текстильною фабрикою Majocchi спеціально для цього проєкту. Куртка має багатошаровий пуховий утеплювач. Ключовою особливістю є гідроскопічність пуху, що використовується. Таким чином, парки мають подвійний захист від води не лише зовні, а й усередині. Між внутрішнім та зовнішнім шарами парки вшита водонепроникна, вітрозахисна мембрана, що дихає. 

«Ці куртки в першу чергу розроблялися для поїздок на човнах у суворих антарктичних умовах, і ми дуже вдячні компанії IENKI IENKI за пильну увагу до дрібниць: де краще розташувати кишені, як захистити обличчя, навіть є спеціальний отвір для акумуляторів, адже техніка швидко розряджається на морозі. І сама ідея — розробити ідеальний верхній одяг для полярників — дуже крута, наші учасники експедицій на це заслуговують», — зазначив директор Національного антарктичного наукового центру України Євген Дикий.

Зафіксувати результат співпраці IENKI IENKI та Національного антарктичного наукового центру України було запрошено українського фотографа Сашу Маслова. Зйомка відбулася на криголамі «Ноосфера» незадовго до його відплиття, а героями стали члени екіпажу корабля.

Реклама

Популярні матеріали

Знайомтеся, Олександр «Терен» — український ветеран та новий...


«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Український суперфуд: 5 корисних страв з буряка


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали