Бренд Diesel представив нову колекцію осінь-зима — 2023 під назвою Find the D

Головоломка для дорослих

Бренд Diesel представив нову колекцію осінь-зима — 2023 під назвою Find the D («Знайди D»). Кампанія Diesel осінь-зима — 2023 втілена в концепції гри-головоломки для дорослих, в якій персонажі та предмети вправно заховані в місцях по всьому світу.

Замість того щоб слідувати за одним мультяшним персонажем у його подорожах і мандрах, ми відкриваємо для себе безліч героїв, що населяють країну Diesel відповідно до задуму креативного директора Глена Мартенса, артдиректора Кріса Сіммондса і фотографа Джонні Дюфора.

Кампанія, що була знята в італійському місті Бреганце, де розташована штаб-квартира Diesel з 1978 року, містить шість кадрів. Кожен кадр присвячений групі моделей, оточених сотнями співробітників Diesel, зокрема й Ренцо Россо, задля створення серії сюрреалістичних, абсурдних, кумедних і повсякденних сцен для маніакального композиційного знімка села.

Нові джинсові моделі містять вироби із серій Biker Darts, Cargo Denim і Coated Outerwear. Група Earth Tone представляє нову текстурну палітру, сфокусовану на коричневому, вересовому і бордовому кольорах. Практичний верхній одяг та оксамитові подіумні речі точно допоможуть вирізнятися з-поміж натовпу. На блискучі куртки, топи та мініспідниці нанесені фотопринти із зображенням збільшених гротескних зубатих усмішок. Спортивні худі, футболки, мото- та повсякденний одяг представлені у вигляді перегонових принтів, нанесення «павутиння», зруйнованого трикотажу та потрісканої шкіри. Аксесуари включають годинники та сонцезахисні окуляри.

Diesel втілює кампанію Find the D у життя за допомогою інтерактивної гри, в яку клієнти, фани та гості можуть зіграти й виграти реальні призи. Дізнатися більше та зареєструватися можна на сайті.

Придбати нову колекцію Diesel в Україні можна на офіційному сайті MD-FASHION та в офлайн-бутиках Diesel: у Києві — у River Mall, Ocean Plaza, Respublica Park, Lavina Mall, Sky Mall; у Дніпрі — у Most City; в Одесі — у City Center.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали