Бренд COOSH відкрив новий простір в Одесі

Магазин у скандинавсьому стилі

Нещодавно український бренд одягу та аксесуарів COOSH відкрив новий простір в Одесі, що поєднує в собі шоурум і невелику кав’ярню. Його розташували на одній із найстаріших та найкрасивіших вулиць міста, за адресою Катерининська (Європейська), 26. 

COOSH — це бренд, який вирізняється скандинавським стилем з акцентними деталями. Саме тому новий магазин виконаний у мінімалізмі. Він поєднує монохромну палітру із коричневими відтінками, які використано у деталях інтер`єру: дивані, дерев`яній стіні та подовжених пуфах. 

«Головною фішкою одеського шоуруму став чотириметровий м`який ворсистий диван. Це ідеальне місце для того, аби зробити фото та відпочити під час очікування», — говорить засновниця бренду Аліна Френдій. 

На честь відкриття COOSH встановив свій фірмовий фотобокс, у якому гості магазину мали можливість зробити безплатні моментальні знімки. Цього разу для нього навіть створили тематичну завісу, зробивши її пухнастою, як диван. 

В одеському шоурумі можна придбати речі з нових колекцій, бестселери й тематичну футболку Coosh Odesa, яка також доступна до замовлення на сайті бренду.


Реклама

Популярні матеріали

Книжкові новинки червня, на які варто звернути увагу


Гід найгарнішими весільними сукнями 2024 року


«ТопШефи х WINETIME. Готуємо разом»: Іван Булавін ділиться...


Читайте також
Популярні матеріали