Бренд BEVZA представив нову колекцію PRE-FALL 23

Вишуканість і комфорт

Колекція PRE-FALL 23 українського бренду BEVZA є антологією повсякденного, комфортного гардеробу, збіркою ключових елементів крою бренду і артизанальних деталей національної української етніки.

BEVZA

Традиційні рельєфи крою бренду, нові варіанти улюблених усіма «мушель», комфортні сукні і пальто — основа коллекціі.

Комфорт для BEVZA — це якість в усьому: матеріалах, виготовленні, та в екологічному ставленні до природи. Тому нова демісезонна колекція зроблена частково вручну та сконцентрована на важливому для бренду BEVZA — сталому споживанні. Трикотажні сукні виготовлені з віскози і переробленого пластику, светри і кардигани — з переробленої шерсті. Для виробів, зв’язаних вручну використаний органічний котон.

BEVZA

Українська спадщина відображена в мінімалістичній сучасній манері в ручних в’язаних жакетах, спідницях, жилетах та у деталях крою одягу.

«Цей PRE-FALL робився в нашому київському ательє в період відключення світла, тому це дуже особлива колекція для всієї команди. Майстрині, яка виготовляє зразки виробів ручної роботи, доводилося вставати о 5 годині ранку і сидіти біля вікна в’язати, поки на вулиці не стане темно. Стилістично ця колекція створена за принципом моїх особистих вподобань щодо позачасових комфортних речей. PRE-FALL 23 — це ті речі, які я носитиму особисто і які будуть актуальними довгий час», — ділиться Світлана Бевза. 

BEVZA

Лукбук колекції зосереджений навколо сталевого фону, що відображає героїню зсередини, навіть якщо вона виглядає такою жіночною та вишуканою, вона змушена бути сталевою.

Цю колекцію Світлана Бевза присвятила своїй справді героїчній, пристрасній команді.

Команда:
Фотограф — Denis Manokha
Модель — Vlada Willow
Волосся — Pavel Lotnik
Мейк — Svitlana Rymakova
Відео — Polina Grebenik

Асистенти:
@yehorni
@olehoslav_serbin
@mosookha


Реклама

Популярні матеріали

Як упоратися зі страхом самотності, який з'явився під час війни...


Геноцид 1944 року та анексія Кримського ханства у XVIII столітті:...


Перше інтерв'ю автора Telegram-каналу «Николаевский Ванёк»


Читайте також
Популярні матеріали