Боєць «Азову» Ілля Самойленко став обличчям нового кампейну Indposhiv Bespoke

Герой нашого часу  

За цей рік ми дізнались про тисячі героїв, які захищають Україну кожну хвилину. Компанія Indposhiv вирішила зробити обличчям свого кампейну Indposhiv Bespoke «Такий один» Іллю Самойленка — одного з бійців військового полку «Азов» з позивним «Гендальф». Військовий пройшов 8 років війни, Маріуполь, «Азовсталь», пережив полон. За цей час Ілля змінився і виглядає як справжній супергерой із кіно — скляне око та титаново-сталевий протез руки.

Головна особливість та місія бренду — поширення культури bespoke одягу в Україні. В основі цього підходу — максимальна персоналізація, тому для Іллі майстри окремо створили вдосконалену конструкцію одного з рукавів для зручності та ідеальної посадки. Команда  Indposhiv показала костюм у фотосесії та зняла кампейн-ролик.

У команді Indposhiv кажуть, що іншого героя для цієї кампанії не можуть навіть уявити. Він із дитинства цікавиться історією одягу та любить якісні костюми, а незадовго до 24 лютого хотів стати клієнтом Indposhiv Bespoke.

«Ми ніколи не беремо людину для наших кампейнів через її популярність. Ми насамперед обираємо героя, для якого ми важливі і цінні. Ілля хотів стати клієнтом ще до того, як потрапив на “Азовсталь”. А вже після розповідав, що навіть там, у гарячій точці й оточенні, мріяв про те, як повернеться і буде ходити в нашому костюмі київськими вулицями. Ми просто не могли не зробити його обличчям нашого кампейну», — розповідає засновниця бренду Катерина Возіанова.

Для Іллі костюми зараз теж своєрідна форма, тільки не військова.

«Чоловічий костюм це похідне явище від військової уніформи. Все правильно, все як має бути. Тут є свої правила, порядок, є традиція, наслідування, класичність. У костюмі всередині є дух та ідея, а зовні — лише матерія. Мені комфортно в костюмах завжди, тому що я себе відчуваю так, як мені хочеться», — розповідає Ілля Самойленко.


Реклама

Популярні матеріали

Разом сильніші: співзасновниці української жіночої спільноти...


Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Наймодніші водолазки сезону весна-літо 2023


Читайте також
Популярні матеріали