Блиск та краса 70-х: чим нам запам’яталася колекція Chanel Métiers d’art 2022/23 в Дакарі

Свято барв

Велика кількість рослинних мотивів, ліній і геометричних форм, теплих кольорів, блискіток і підвісок, а також тонке мереживо — Chanel представив колекцію Métiers d’art 2022/23 у Дакарі.

Колекція Métiers d’art наповнена духом 70-х, який проявляється у довгих приталених пальтах, вузьких штанах кльош, комірах, туфлях на платформі, об’ємних світшотах, барвистих вишитих квітах, різноколірному твіді та сукнях асиметричного крою.  

Креативна директорка бренду Віржині Віар надихнулася поп-соул-фанк-диско-панковим десятиліттям з його захопливою свободою, яку символізує вибух енергії. На думку Віржині Віар, згадувати 1970-ті  — це все одно що надати ритму нашому сьогоднішньому життю.

Коди, дорогі для дому, відзначаються навіть у квіткових мотивах. Вишивка у вигляді камелій, переплетена перлинами, коштовні ґудзики і сліпучі блискітки гармонують із плісированим мереживом чорного або білого кольору.

Місцем для показу нової колекції став колишній Палац правосуддя в Дакарі, який на декілька годин заповнився модним блиском та різноманіттям кольорів.

«Колишній Палац правосуддя в Дакарі, де проходило не тільки шоу, але й значна частина супровідної мистецької програми, є одним з найкрасивіших місць, де ми коли-небудь проводили шоу. Це був очевидний вибір, і він також став джерелом натхнення», — говорить Віар.

Віржині Віар хотіла продовжити швидкоплинну мить краси та мрій, породжену показом колекції, щоб відзначити мистецьку сцену цієї провідної культурної столиці, починаючи з колоритних танців, які зустріли гостей на початку шоу.


Реклама

Популярні матеріали

Найкращі образи зірок на afterparty церемонії «Оскар»


Прості булочки з маковою начинкою


Разом сильніші: співзасновниці української жіночої спільноти...


Читайте також
Популярні матеріали