Головні тренди аксесуарів у новій колекції Bulgari

Новинки на LVMH Watch Week 2022

Делікатно створювати образ часу, а не просто розробляти механізми його індикації, розкривати для годинникового мистецтва нові горизонти, де його масштаби та значимість підсилюються вишуканими техніками ремесла, — таку мету Bulgari ставить перед собою, створюючи кожен новий виріб.

Усі нові моделі, що знаменують початок 2022 року, є частиною цього процесу, якому властиві довершеність та цінність. Serpenti, легендарний дизайн, знову проявляє свою багатолику сутність: прийшов час привітати Piccolissimo, справжню перлину мікротехнологій, з одним із найменших калібрів, що існують, тоді як наповнений символізмом дизайн Lucea виявляє в собі нові грані в грі світла й тіні на циферблатах із рожевого перламутру чи авантюрину. На циферблат нанесено тонкий рельєфний декор — це мистецтво доведене брендом до ідеалу.

BULGARI LVMH Watch Week 2022

Bulgari продовжує втілювати у життя концепцію Time is a Jewel — «Час — це коштовність», випускаючи нові годинники Octo Roma Grande Sonnerie, які нагадують нам про цінність кожної миті. Світло (чи, точніше, прозорість) також є темою, що надихнула бренд на створення моделі Octo Roma Carillon Tourbillon, у якій скелетований не лише складний механізм, виконаний в актуальній графічній манері, але й корпусне кільце. 

Bulgari відкриває новий рік із високої ноти, і це лише початок…


Реклама

Популярные материалы

5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Відродження України: як розвиватиметься українська культура...


Найважливіші продукти на сніданок, якщо обід та вечеря не...


Читайте також
Популярні матеріали