АННА РИЗАТДИНОВА: "ОБЩЕНИЕ С СЫНОМ, ЛЮБИМЫЕ...

ЦЕЛЛЮЛИТ И МУЧНОЕ: ЕСТЬ ЛИ СВЯЗЬ?

5 ФИЛЬМОВ ОСНОВАННЫХ НА РЕАЛЬНЫХ СОБЫТИЯХ 

12 ФИЛЬМОВ, СНЯТЫХ В ВЕНЕЦИИ

ЕЛИЗАВЕТА II ОТРЕЧЕТСЯ ОТ ПРЕСТОЛА В 95 ЛЕТ?...

Best Fashion Awards вперше нагородять найбільш етичного дизайнера

19 листопада в Києві відбудеться Церемонія нагородження єдиною в Україні професійною премією у сфері моди. Вперше за дев'ять років існування Best Fashion Awards буде вручено нагороду у спеціальній номінації Cruelty-free fashion від гуманістичного руху UAnimals.

До складу журі номінації увійшли:

  • Ірина Данилевська, голова оргкомітету Ukrainian Fashion Week;
  • Олександр Тодорчук, засновник гуманістичного руху UAnimals;
  • Бріджит Оеле, кураторка міжнародного об'єднання Fur Free Alliance;

«В сучасному світі мода формує не просто зовнішній образ, але набір цінностей, які дизайнер поділяє зі свою аудиторією. Це величезна відповідальність і можливість для творців позитивно впливати на зовнішній світ, — каже засновник UAnimals Олександр Тодорчук. — Номінацією Cruelty-free fashion ми відзначимо дизайнера, який використовує найбільш етичні матеріали та підходи у своїй роботі. Цією премією ми хочемо спонукати українських дизайнерів бути справді відповідальними і створювати надзвичайні колекції з «чогось», а не з «когось».

Варто відмітити, що останні роки цілий ряд учасників Ukrainian Fashion Week рухається у напрямі гуманності. Офіційне зобов'язання не використовувати натуральне хутро на запит UAnimals підписали Andre Tan, Lake Studio, Bevza, Elenareva і ще з десяток авторитетних дизайнерів.

Партнером Cruelty-free fashion стало світове об'єднання Fur Free Alliance, а до складу журі номінації увійшла кураторка альянсу Бріджит Оеле: «По всьому світу ми бачимо великі модні бренди, такі як Gucci, Michael Kors та Versace, що відмовляються від хутра. Cпоживачі більше не хочуть підтримувати жорстокість до тварин. Приємно бачити, що українські дизайнери підтримують цей рух і вибирають стійкі альтернативи».

Нагадаємо, що з 2010-го року Best Fashion Awards — єдина українська професійна премія в сфері моди. За час свого існування BFA перетворилася на основний інструмент об’єктивного визначення лідерів національної fashion-індустрії та надала можливість продемонструвати належну повагу впливовим діячам української моди.

«Гуманність —не «модний тренд». Мода на гуманність не закінчиться ніколи. Я пишаюсь українськими дизайнерами, які підтримують рух Cruelty-free fashion, запалюючи своєю принциповою позицією тисячі прихильників. Як в Україні так і в усьому світі», —говорить співзасновниця та голова оргкомітету Ukrainian Fashion Week Ірина Данилевська.

Анна Ризатдинова: "Общение с сыном, любимые люди рядом — это то, что делает меня полной сил"

Можно ли выглядеть модно, когда тебе пятьдесят: примеры звезд и комментарии экспертов

Оголошено дати нового сезону Ukrainian Fashion Week FW 2020-2021