Базовий весняний гардероб для справжніх романтиків у новій колекції Anna October Resort 2024

Сукні, кардигани й костюми, які ми носитимемо цієї весни

Український бренд Anna October презентує елегантну й вишукану колекцію Resort 2024, створену для любові й життя. Цього разу дизайнерка плавно виводить Anna October Lady з її робочої студії чи святкового антуражу й занурює головну героїню колекції у вулиці міста, реальне щире життя, захищаючи її від імітацій та гламуризації. Вона змішується з натовпом та поринає в кінематографію навколо себе, зізнаючись у любові до міста. 

Anna October переосмислює культові вечірні сукні бренду. Дизайнерка продовжує працювати з грайливими рюшами, розміщуючи їх на тендітній мінісукні та рукавичках. Вона традиційно привертає увагу до зони декольте та пропонує вже відомі сукню й топ-бюстьє у формі бутона тюльпана в яскраво-синьому кольорі. 

У цій колекції Анна не виокремлює весільні вбрання, проте їхній дотик присутній у світлих та романтичних образах, які з легкістю здатні перетворити будні на свято.

Продовжуючи приділяти увагу крою в колекції Resort 2024, Анна створює два костюми та бежевий тренч у довжині максі з уже знайомими застібками на гачках на рукавах. 

По-новому також розкриті в’язані елементи — впізнаваний почерк Anna October. У Resort 2024 дизайнерка додала вручну зв’язані чорнобривці, відсилаючись до української символіки, що уособлює красу України. Ці елементи розмістилися на довгій в’язаній сукні, светрі та комплекті з топу й спідниці. 

Знімання кампейну в теплій та сонячній столиці України зображує жінку, що гуляє містом. Ми бачимо, як вона виходить із метро та купує маки на центральних вулицях Києва. Вона прямує до Житнього ринку, щоб придбати продукти, проходячи повз дитсадок «Барвінок». Інші кадри розповідають, як вона ходить пляжем біля Дніпра та Труханового острова.Решта кампейну Resort 2024 знята в студії Маші Реви, однієї з найяскравіших українських мисткинь. 


Реклама

Популярні матеріали

Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Олексій Гнатковський з родиною в ексклюзивній зйомці колекції...


Проєкт «Ми однієї крові» запустив лінійку адаптивного одягу для...


Читайте також
Популярні матеріали