Balenciaga створив спецепізод «Сімпсонів» для показу нової колекції

Жителі Спрингфілду дебютували на Тижні моди в Парижі

Будинок моди Balenciaga представив колекцію весна-літо — 2022 10-хвилинним епізодом «Сімпсонів». Подія відбулася в театрі «Шатле» під час Паризького тижня моди.

За сюжетом Гомер звернувся до Balenciaga по найдешевшу річ на день народження Мардж. Будинок моди надіслав йому зелену сукню от-кутюр, що коштувала 19 000 євро. Мардж змогла вдягнути її тільки на 30 хвилин. Зрештою вона повернула сукню і приклала до неї записку зі словами: «Дякую за мрію. Я завжди пам`ятатиму ці хвилини, коли відчувала себе по-особливому». Креативний директор Демна Гвасалія настільки розчулився цим, що запросив родину Сімпсонів і жителів усього Спрингфілду стати моделями для показу його колекції в Парижі. 

У спецепізоді відвідувачами заходу стали Кім Кардаш’ян, Каньє Вест,  Джастін Бібер та головна редакторка американського Vogue Анна Вінтур. Увагу глядачів найбільше привернула Мардж, яка наприкінці показу вдягнула довгу золоту сукню з величезним бантом позаду. 

Після епізоду відвідувачам показу Balenciaga транслювали онлайн справжній подіум. Одні моделі, зокрема Наомі Кемпбелл та Амбер Валета, представили мереживні сукні оверсайз, а інші — вуличний одяг. 


Реклама

Популярные материалы

10 надежных способов борьбы с осенней хандрой


12 детокс-советов на все времена


Паста с авокадо за 20 минут: простой рецепт


Читайте также
Популярные материалы