ArtHuss видасть альбом зі світлинами фешн-фотографині Енні Лейбовіц

Переосмислення моди через фотографію

Видавництво ArtHuss готує до друку книгу «Дивокрай» з роботами фешн-фотографині Енні Лейбовіц. Альбом складається з 341 світлини, що представляють широке використання кольору, театральну постановку, майстерну гру зі штучним і природним світлом.

Джерелом натхнення для створення книги стала історія Льюїса Керрола «Аліса у Дивокраї». У повісті головна героїня Аліса стикається з безліччю незрозумілих персонажів і запитує: «Хто ж я така?» Енні Лейбовіц ставить те саме запитання через моду. Вона проводить читачів крізь розмаїття зображень, доповнюючи все передмовою і супровідними текстами, що допомагають зрозуміти фотографії.

Персонажами книги стали дизайнери, серед яких Джон Гальяно в ролі Чирвової Дами, Том Форд в образі Білого Кролика, Марк Джейкобс, що став Гусінню, і Карл Лагерфельд, що з’явився у вигляді самого себе. Фотографії були зроблені на основі оригінальних ілюстрацій Джона Тенніела до книги Керрола. 

ArtHuss планує видати дві версії книги: звичайну в твердій обкладинці та колекційну з обмеженим тиражем, щоб фотоальбом був доступний для всіх, хто цікавиться модою та фотографією.


Реклама

Популярні матеріали

Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Олексій Гнатковський з родиною в ексклюзивній зйомці колекції...


Оспівування краси жіночого тіла в творчості Ненсі Дожаки


Читайте також
Популярні матеріали