ЛУЧШЕЕ МЕСТО ДЛЯ ЗИМНЕГО ОТДЫХА

ДО И ПОСЛЕ: СТАЛО ИЗВЕСТНО, КАК АДЕЛЬ УДАЛОСЬ...

СЕЛЕНА ГОМЕС В САМЫХ МОДНЫХ ДЖИНСАХ СЕЗОНА

ДО І ПІСЛЯ: 10 ЗІРОК, БРОВИ ЯКИХ ПЕРЕЖИЛИ 2000-НІ...

7 BEAUTY-СОВЕТОВ, КОТОРЫЕ ПРИГОДЯТСЯ ВАМ В...

A Little Party: Катя Сільченко та Аліна Качоровська представили спільну колекцію взуття

Для вечірок

Рейтинг статьи / 0
5 5 7

Український бренд Kachorovska представив колекцію взуття, створену разом з the Coat by Katya Silchenko. Колекція «Katya» надійшла у продаж 5 грудня. 

Катя Сільченко та Аліна Качоровська представили спільну колекцію взуття

Вдруге результатом співпраці двох українських брендів стали 3 моделі взуття, які втілюють в собі майстерність Kachorovska та знакові елементи the Coat. Босоніжки двох кольорів (чорний та нюдовий), чорні мюлі і сабо – все взуття пошите з використанням полотна з камінням. 

Катя Сільченко та Аліна Качоровська представили спільну колекцію взуття

Реліз колекції був запланований на грудень неспроста: це взуття буде ідеальним доповненням для новорічних образів клієнток брендів, незалежно від того, зустрічають вони Новий рік вдома на кухні чи на червоній доріжці.

«Ця колекція про справжню жінку, яка починається з кінчиків пальців. Я зробила комплімент ніжкам, виклавши пальці на підкладку з каміння. Це мій особистий фетиш» – каже Катя Сільченко, яка цього року отримала титул «Ікона стилю» на церемонії ELLE STYLE AWARDS.

Катя Сільченко та Аліна Качоровська представили спільну колекцію взуття

«Я точно знаю, що більшість жінок проведе цей вечір вдома! Можна одягти футболку бойфренда замість плаття і більше нічого не потрібно, якщо на ногах будуть ці босоніжки» – додає Аліна Качоровська.

В зйомці кампейну, який передає атмосферу святкування Нового року, головними героїнями стали Катя Сільченко та Аліна Качоровська.

Катя Сільченко та Аліна Качоровська представили спільну колекцію взуття Катя Сільченко та Аліна Качоровська представили спільну колекцію взуття Катя Сільченко та Аліна Качоровська представили спільну колекцію взуття Катя Сільченко та Аліна Качоровська представили спільну колекцію взуття

Лучшее место для зимнего отдыха

Тренды 2020: гид по модным аксессуарам нового сезона

6 украинских брендов, которые делают крутые сумки